Mafijas menedžeris (Grāmatas apskats)

Mafijas menedžeris (Grāmatas apskats)

Pirmo reizi cilvēces vēsturē plašākai publikai ir pieejamas pasaules vecākā un vislabāk organizētā konglomerāta uzkrātās zināšanas un pieredze, kas liks lasītājam novilkt rozā brilles, kuras būs pamanījušās uzlikt citas, ar pārlieku lielo pozitīvismu piesātinātās pašpalīdzības grāmatas, piedāvājot pavisam citādāku skatījumu uz darījuma pasauli.

Šī nav parasta menedžmenta grāmata, tās autors ir augstas raudzes Mafijas capo, kas apkopotā veidā sniedz mūsdienu biznesa vadītājiem specifiskas zināšanas par cilvēku dabu, dinamiku un raksturu.

Ja cilvēku daba laiku pa laikam tev neliek vilties, tas nozīmē, ka tu to nepazīsti.

Šī gudrība attiecas ne tikai uz konkurentiem, bet arī uz līdzstrādniekiem un partneriem, kuri nereti ir tie, kas vēlas tavu neveiksmi, jo tāpat kā senāk, arī tagad viss grozās ap alkatību un bailēm.

Grāmata ir piesātināta ar skarbiem, tāpēc arī patiesiem dzīves realitātes atspoguļojumiem, parādot, cik tomēr nežēlīga ir biznesa pasaule.

Cilvēks, kurš it visā grib rast labo, dzīvē jutīsies vīlies to vidū, kuri neatzīst labestību,

tā par šo pasauli izsakās pats praktiskās varas dižākais teorētiķis Makjavelli, kura gudrības ir šīs grāmatas pašos pamatos.

Lai nonāktu pašā virsotnē, ir jārēķinās ar visai lielu pretestību no konkurentu puses, taču veiksmes pamatnoslēpums var tikt formulēts pavisam vienkārši: atrodi sistēmā vietu, no kuras tu varēsi vadīt citus, un kad tas izdarīts, nestrādā daudz, taču gudri un pārdomāti, tāpēc mafijas menedžeris piedāvā lielisku laika plānošanas paņēmienu.

Laika efektīvas pārvaldes trīs pamatlikumi:
1. Izveido uzdevumu sarakstu
2. Liec tos pildīt citiem
3. Ja kas paliek pāri, arī tos uzdod citiem.

Īsāk sakot: Liec, lai citi tavā labā dara tik, cik viņi spēj.. Tāpēc ir svarīgi apgūt cilvēku vadības prasmes, un, kas ir ne mazāk svarīgi, prasmi cilvēkus pieņemt darbā.

Darbā pieņemšanas process tev var atvērt acis, jo, tikko tevis izraudzītie ļaudis sāks strādāt, tu atklāsi, ka lielākā daļa ir mazāk kompetenti, nekā tu gaidīji, un absolūti mazāk kompetenti, nekā rakstīts viņu CV vai arī viņi tev ir iestāstījuši.

Grāmata ir iedalīta trijās nodaļās, un katras tās nobeigumā ir vairāk kā 50 domugraudu, kas attiecas uz nupat apgūtajām mācībām, kuras, savukārt, sadalītas loģiskā secīgumā un tām var ērti piekļūt jebkurā brīdī. Jāatzīst, ka šai grāmatai ir reti gaumīgs mākslinieciskais noformējums, kas tai piedod īpašu, un saturam atbilstošu noskaņu.

Šī grāmata var būt noderīga ikvienam, jo tā piedāvā universālas zināšanas, kas noderēs katram top menedžerim kā likumīgā, tā arī nelikumīgā biznesā, kā arī vienkāršam darba ņēmējam, kurš varbūt nevēlas samierināties ar iztikas minimumu vien. Man pašam tā bija visnotaļ interesanta un vērtīga mācība tam, ka šai pasaulei tās pastāvēšanai vienmēr būs nepieciešami pretstati, lai arī kā mums tas reizumis varētu likties skarbi vai nepatikt.

Par autoru

V. ir grāmatas anonīmais autors, kurš ir pasaules vecākā mafijas konglomerāta Cosa Nostra augsta rauga capo (organizētās noziedzības grupējuma galva). Viņam pieder vairākas rezidences dažādās valstīs, bet viņa pašreizējā atrašanās vieta tiek turēta stingrā slepenībā.

Autori: V.
Nosaukums: Mafijas menedžeris
Izdevniecība: Tapals
Izdošanas gads: 2010
Tulkojums latviešu valodā: Vinifreds Kraučis
Lappušu skaits: 142
ISBN: 978-9984-796-79-6

 uzzini-cenu

Scroll To Top