Atskats uz Roberta Allena semināru “Daudzējādi ienākumu avoti”

Atskats uz Roberta Allena semināru “Daudzējādi ienākumu avoti”

Ja mēs uzlūkojam turības iegūšanu kā kāpšanu kalnā, tad šī metafora ir visai patiesa, par to ir pārliecināts uzņēmējs, miljonārs un vairāku grāmatu autors Roberts Allens. Izmantoju doto iespēju klausīties šī panākumiem bagātā cilvēka uzstāšanos klātienē tepat Latvijā un ielūkoties viņa domāšanas veidā par to, kā mūsdienās veiksmīgi izveidot savu pārpilnības ezeru, bet ar nosacījumu, ka tam ir vairāki avoti jeb pietekas.

Vispirms jau jāsaka, ka katrs potenciālais ienākumu avots jāuzlūko kā atsevišķs mērķis jeb kalns, kura pievarēšanai attiecīgi jāgatavojas, līdzīgi, ja tu izlemtu iekarot pasaules augstākās virsotnes – tās nav iespējams iekarot visas vienlaikus. Taču nezināmu iemeslu dēļ, reālajā dzīvē mēs kaut kā pamanāmies šo likumu ignorēt un ķeramies uzreiz pie vairākām lietām, bieži vien, nevienu no tām nenovedot līdz galam. Pazīstama situācija – vai ne? Turklāt jāatceras, ka kalnā (kā reālā, tā metaforiskā) mēs nekad nekāpjam vieni. Ir vajadzīga atbalsta komanda, kā arī pieredzējis cilvēks, kas šajā virsotnē jau vismaz vienreiz ir pabijis, kas kā mentors palīdzēs sasniegt kāroto mērķi.

Ričards Pāns /Naudas Meistars/ ar Robertu Allenu 2018. gada 1. jūnijā.

Pavisam tiek izšķirti 4 bagātības radīšanas kalni – 1. Nekustamā īpašuma kalns, 2. Investīciju kalns, 3. Interneta kalns, 4. Biznesa kalns. Visi šie kalni ir derīgi bagātības iegūšanai, taču katrs no tiem atšķiras ar nepieciešamo ieguldījumu apmēru un peļņas potenciālu. Lai veiksmīgāk izvēlētos tieši tev piemēroto kalnu, lieti noderēs Roberta Allena izstrādātā “Money Tree Formula“, kas palīdz mazināt risku brīžos, kad tavs nākamais bizness sastapsies ar lielākiem izaicinājumiem. Jo nav nekāds noslēpums, ka biznesa izdzīvošanas statistika visā pasaulē ir visai skaudra – ja šodien tiek nodibināti 5 uzņēmumi, pēc pieciem gadiem savu darbu turpinās, visticamāk, tikai viens no tiem, pārējie dažādu iemeslu dēļ būs pārtraukuši savu darbību. Tāpēc vien ir būtiski izvēlēties savu nišu gudri, un galvenais – nepārtērēt. Centies iztikt bez lieliem kapitālieguldījumiem, vismaz savā pirmajā biznesā.

Tāpat miljonārs dalījās savās stratēģijās par to, kā atrast labus nekustamo īpašumu darījumus, kā atpazīt augsti motivētu nekustamā īpašuma pārdevēju un kā novērtēt potenciālā darījuma lietderību izmantojot punktu sistēmu. Lielu daļu uzmanības savā seminārā R.Allens veltīja tādai jomai, kā informācijas bizness, kaut kas līdzīgs interneta mārketingam, tikai pārdodamais produkts ir tavas zināšanas. Viņš ir pārliecināts, ka tas ir nākotnes bizness, kas perfekti atbilst viņa izstrādātajai naudas koka formulai un ir viens no ienesīgākajiem biznesa veidiem, kādā viņš savas dzīves laikā ir iesaistījies. Vai tev ir zināšanas kuras tu varētu pārdot?

Mums visiem ir zināšanas, tikai mēs pārdodam nepareizās lietas. Pārdodot vispirms informāciju, tu radi potenciālo klientu loku arī taviem fiziskajiem produktiem! Roberts G. Allens

P.S. Liels paldies Levam Fainveicam par semināra organizēšanu. Iesaku ikvienam sekot līdzi jaunumiem Business Education Plus, jo šī kompānija regulāri rīko pirmklasīgu biznesa treneru seminārus! Pagājušajā gadā pateicoties viņiem Latvijā uzstājās Brajens Treisijs, tagad Roberts Allens, bet jau 5. decembrī Latvijā viesosies pasaulslavenais ķermeņa valodas eksperts Alans Pīzs – noteikti iesaku!

Scroll To Top