Nauda pati mani atrod (Grāmatas apskats)

Nauda pati mani atrod (Grāmatas apskats)

Visiem labi zināmās kulta grāmatas The Secret un fen šui rokasgrāmatas apvienojums – tā varētu nodēvēt Natālijas Pravdinas grāmatu “Nauda pati mani atrod”, kurā autore dalās savā pieredzē, piedāvājot cilvēkiem savās dzīvēs ieviest dubultspēku, savienojot pozitīvās domāšanas spēku un harmoniskās dzīves mācību fen šui.

Daudzi tiecas pēc laimes, taču jāatzīst, ka tas nav labākais mērķis, pēc kura dzīties, jo kas gan ir laime?

Kāpēc dzīties pēc kaut kā netverama, ja varat būt laimīgi jau šeit un tagad? Nauda pati par sevi nerada laimi. Vispirms cilvēks kļūst laimīgs, un tikai tad – bagāts.

Savukārt ar bagātību ir visai līdzīgi kā ar laimi – Kļūstiet bagāti savā apziņā – un kļūsiet bagāti arī reālajā dzīvē, un šādu stāvokli palīdzēs sasniegt tas, ka jūs atbrīvosieties no jūsu zemapziņā valdošajiem aizspriedumiem un aizstāsiet tās ar pozitīvām afirmācijām.

Šajā grāmatā autore piedāvā likt lietā mūsu rīcībā esošos spēkus, un padarīt tos par saviem līdzgaitniekiem, lai arī kurp mēs dotos. Taču, kas ir ne mazāk svarīgi, autore piedāvā vienlaikus ar pozitīvo domāšanu izmantot arī senu ķīniešu gudrību – fen šui, jo pastāv sens fen šui izteiciens, ka mūsu mājoklis ir mūsu ķermeņa turpinājums. Tāpēc ir svarīgi padarīt to par harmonisku vidi visiem tās iemītniekiem un veco mantu izmēšana varētu būt tieši tas, ar ko sākt.

Runā, ka atbrīvošanās no veciem krāmiem saistīta ar prieka sajūtu, kura reizēm pat pārspēj iepirkšanās prieku. Turklāt saskaņā ar enerģijas likumiem dzīve necieš tukšumu, tāpēc nebēdā par kāda šķietami noderīga krāma izmešanu, jo tā vietā nāks kaut kas cits, un ļoti iespējams, kas labāks, jo kā ķīnieši saka: Lai piepildītu trauku, tas vispirms jāiztukšo..

Grāmatā autore runā par panākumu gūšanu un par šķēršļiem ceļā uz tiem, kas visbiežāk pārsteidz mūs nesagatavotus, sākot ar ļaunuma sakni mūsos pašos, kas meklējama mūsu domāšanā, valodā, rīcībā un emocijās un beidzot ar ārējās vides negatīvo ietekmi. Taču pārstellējot savu domāšanu uz pozitīvā viļņa un apvienojot jauno domāšanas veidu ar vismaz divtūkstoš gadu seno ķīniešu gudrību, kura sākotnēji bija tikai imperatoru privilēģija, ir pārsteidzošu panākumu mikstūra, par kuras iedarbību ir pārliecināta pati grāmatas autore, kam par piemēru kalpo viņas pašas dzīvesstāsts.

Grāmatas paveiktais

Grāmata “Nauda pati mani atrod” ir tulkota vairākās valodās, tāpēc Natālijas Pravdinas daiļrades cienītājus var sastapt ne tikai Krievijā, bet arī ASV, Vācijā, Izraēlā, Ukrainā, Argentīnā, Itālijā un citur. Visā pasaulē ir pārdots vairāk nekā 1 000 000 šī darba eksemplāru!

Par autoru

Natālija Borisovna Pravdina ir dzimusi Sanktpēterburgā, kurā uzaugusi un ieguva grādu ekonomikā. Taču vairāk par cipariem viņu tomēr vilināja pasaules mākslinieciskā daba, tāpēc viņa pievērsās apģērbu modelēšanas arodam, kļūstot par Sanktpēterburgas jauno dizaineru kluba biedru. Viņa ir beigusi aktiermākslas skolu, kādu laiku strādājusi modes teātrī kā arī veltīja laiku mācoties angļu un franču valodu un apgūstot psiholoģiju.

Viņas dzīvīgais raksturs un tieksme pēc jaunā un nepazīstamā, deviņdesmitajos gados Natāliju ar vīru aizved uz ASV, kur viņa beidz dizaineru skolu. Taču patieso dzīves aicinājumu viņa iegūst 2000. gadā Losandželosā, tiekoties ar vienu no pasaules dižākajiem fen šui skolotājiem – Japu Čen Haju. Pēc šīs tikšanās Natālija kļuva par diplomētu fen šui speciālistu.

Šobrīd Natālija sniedz fen šui un kosmiskās pārpilnības konsultācijas ASV un Krievijā ar savu darbu iedvesmojot cilvēkus visā pasaulē, jo vienlaikus savam konsultatīvajam darbam, viņa ir vairāk kā desmit grāmatu autore.

Autors: Natālija Pravdina
Nosaukums: Nauda pati mani atrod
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2011
Tulkojums latviešu valodā: Irīda Miska
Redaktors: Jana Taperte
Lappušu skaits: 160
ISBN: 978-9934-0-0666-1

 uzzini-cenu

Scroll To Top