Naudas formulas (Grāmatas apskats)

Naudas formulas (Grāmatas apskats)

Lai veiksmīgi pārvaldītu naudu, jāiemācās vadīt enerģiju, kuru iemieso nauda. Šo zināšanu trūkums lielākoties ir iemesls tam, kāpēc vairumam trūcīgo cilvēku neizdodas izkļūt no pazemojošās nabadzības un sasniegt uzplaukumu. Kā arī daudzi bagātnieki sevi iznīcina ar savu pašu bagātību tikai tādēļ, ka neko nezina par bagātības enerģijas pamatlikumiem.

Grāmatas būtība ir par to, ka mums apkārt pastāv enerģētiskais lauks, kas ietekmē individuālo un kolektīvo apziņu. Autors norāda arī uz to, ka pastāv mijiedarbība starp šo lauku un cilvēka apziņu. Citiem vārdiem sakot, cilvēks ar savu apziņu var ietekmēt un koriģēt šo enerģijas lauku, lai radītu to, ko vēlamies savā dzīvē iemantot.

Sans Laits pieskaras arī tēmai par iztēles radošo spēku, kuru cilvēki visbiežāk izmanto neapzināti, jo viss, kas ar mums notiek, ir šā spēka rezultāts un visbiežāk tas ir šī spēka neapzināšanās rezultāts. Tāpēc šī grāmata ir kā palīgs, lai cilvēks varētu sakārtot savas domas, un dzīvot saskaņā ar sevi.

Ļoti bieži mēs meklējam šķietamo laimi, taču patiesībā tā nav nekur jāmeklē. Un to vairākkārtīgi uzsver arī Naudas Formulas autors Sans Laits. Mēs pārsvarā uzskatām, ka visas mūsu emocijas izraisa ārējie apstākļi, taču autors vēlas pierādīt pretējo, respektīvi, ka visas šīs emocijas jau mājo mūsos. Mūsos mājo prieks un mīlestība, un galvenais, kas cilvēkiem jāiemācās, ir šīs sajūtas kontrolēt pašiem, nevis gaidīt ārējos apstākļus, lai šīs emocijas atmodinātu.

Autors ir pārliecināts par to, ka viss, kas ar mums notiek ir mūsu pašu radīts rezultāts. Visi lēmumi, kas pieņemti laika gaitā ir padarījuši mūs par tādiem, kādi esam. Mums vienmēr ir izvēles, bet nezinot, ko mēs vēlamies, mēs visbiežāk saņemam to, ko mēs patiesībā nevēlamies. Tāpēc cilvēkam ir svarīgi noskaidrot, ko tad patiesi viņš vēlas, un darboties tajā virzienā.

Šī grāmata ne par velti saucas Naudas Formulas, jo katras nodaļas beigās tiek piedāvāti vingrinājumi kādas ar naudu saistītas jomas pilnveidošanai. Šie vingrinājumi, personīgi man, brīžiem traucēja uztvert grāmatas patieso vēsti, jo tie, manuprāt, izklausījās pārlieku garīgi ar rituālu pieskaņu. Bet ja šim sīkumam nepiegriež vērību, tad lasāmviela ir ļoti pat ieteicama.

Praktiska rokasgrāmata, kas norāda ceļu uz panākumu, uzplaukuma un iedvesmas pasauli.

Grāmatas paveiktais

Šī grāmata ir viena no Sana Laita treniņu tematikām – kurss “Bagātības alķīmija”, kas sastāv no vairākām pakāpēm, pateicoties kuram, tūkstošiem apjukušu un nemiera mocītu cilvēku ieguvuši spēku un ideālus, kas palīdz sasniegt uzplaukumu, gūt panākumu un iepriecināt sevi.

Par autoru

Grāmatas autor Sans Laits pēc mācībām tādās skolās kā: “Zālamana templis” Jeruzalemē, “Maharadžu tantra” Indijā, “Bagātības bruņinieku ordenis” Rietumeiropā, “Saules vējš” Amerikas Savienotajās Valstīs, saņēmis iniciāciju dažādās tehnikās un tika pilnvarots plaši popularizēt bagātības enerģijas piesaistīšanas metodes. Viņš sekmīgi pilda uzticēto misiju: rīko treniņus, izdod grāmatas, dibina centrus. Daudzu lielo sabiedrību vadītāji lūdz viņam un viņa skolniekiem konsultācijas jautājumos par noskaņošanos uz panākumu gūšanu, finanšu prognozēm un biznesa ētiku.

Autors: Sans Laits
Nosaukums: Naudas formulas
Izdevniecība: Rēriha Grāmatnīca
Izdošanas gads: 2004
Tulkojums latviešu valodā: Lilita Kainaize
Lappušu skaits: 108
ISBN: 9984-780-07-8

Scroll To Top