Tavs finanšu horoskops 2019. cūkas gadam

Tavs finanšu horoskops 2019. cūkas gadam

Saskaņā ar 2019. gada finanšu horoskopa pareģojumu – zodiaka zīmju pārstāvju ienākumi šajā gadā būs visnotaļ individuāli un lielākoties finansiālie panākumi tiks gūti kolektīvā veidā. Šajā gadā augstā vērtē būs aktivitāte, iniciatīva, mīlestība pret darbu un pilna pašatdeve kolektīvu mērķu sasniegšanai. Tāpat daudz kas atkarīgs no tā, kā mēs rīkojamies ar sev pieejamiem naudas līdzekļiem, kādos darījumos un projektos to ieguldām, cik veiksmīgi izmantojam mums sniegtās iespējas un izdevības, kā arī no tā, cik toleranti esam pret zināmu risku.

Tas, ko šajā gadā nekādi nevajadzētu pieļaut – tā ir pieturēšanās pie ierastajām darbībām, sistēmām un shēmām. Tikai tie, kuri būs spējīgi pielāgoties pārmaiņām, spēs arī gūt finansiālus panākumus. Un atcerieties, neatkarīgi no uzstādītā mērķa, lai to sasniegtu, ir mērķtiecīgi pie tā jāstrādā, pieliekot ne tikai fizisku, bet arī prāta jeb mentālu spēku.

Ko finanšu jomā zodiaka zīmēm sola Jaunais 2019. gads? Kurš būs šī gada luteklis, ko der un ko varbūt nevajadzētu darīt, kādās avantūrās iesaistīties, vai varbūt tieši pretēji – no lieka riska izvairīties…!? Noskaidro!

Finanšu horoskops 2019. gadam, Auns

Jaunais gads Auna zodiaka pārstāvjiem, atšķirībā no citām zodiaka zīmēm, solās būt pietiekami labvēlīgs. Šo ļaužu panākumu pamatā būs viņu spēja iedziļināties un izprast finanšu jautājumus. Šajā gadā šīs zīmes pārstāvji sīki izpētīs jautājuma būtību, pirms pieņems lēmumu par savas naudas ieguldīšanu.

Šīs zīmes pārstāvjiem smaidīgs veiksme, taču noteikti ne no paša gada sākuma. Tieši 2019. gada sākumā vajadzētu uzmanīties no dažādiem krāpniekiem, kuri solīs “pasakainas perspektīvas” Auna ieguldījumiem.

Auniem vajadzētu nogaidīt līdz gada vidum, jo tieši ar to brīdi panākumi finanšu jomā sekos ik uz soļa. Galvenais, lai neparastie panākumi Auniem neaizmiglo prātu, lai Auns pēkšņi nesāktu mētāties ar naudu, jo šāda vēlme šī zodiaka pārstāvjiem ik pa laikam uzplaiksnīs.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Vērsis

Šajā gadā Vērša zīmes pārstāvjiem bieži pietrūks naudas, jo īpaši savu ieceru īstenošanai, ko Vērši būs nosprauduši šim gadam. Tas galvenokārt tādēļ, ka šajā gadā Vēršiem plāni ir tik grandiozi, kā nekad agrāk, tāpēc, lai tos visus īstenotu, Vēršiem būs nepieciešams arī ievērojami vairāk naudas.

Jaunu ideju spārnoti Vērši šajā gadā meklēs visdažādākos naudas līdzekļu avotus, liekot lielas likmes uz savas ieceres izdošanos, vienlaikus cerot ātri norēķināties ar jauniegūtās peļņas palīdzību. Taču šajā ziņā Vēršiem vajadzētu būt mazliet piezemētākiem un nepārvērtēt savu ieceru peļņas potenciālu, vēl jo mazāk cerēt uz veiksmi.

Otrā gada puse šīs zīmes pārstāvjiem solās būt gana sarežģīts periods un ir visai liela varbūtība, ka Vērši ieslīgs visai paprāvos parādos. Šī iemesla dēļ Vēršiem vajadzētu rūpīgi izsvērt visus riskus un lieki necerēt uz pasakainu peļņu.

Jaunais gads šīs zīmes pārstāvjiem liks pārvērtēt savas prioritātes, vispirms parūpējoties par jau sasniegtā saglabāšanu un tikai pēc tam domāt par nākotnes kapitāla vairošanu, un to visu darīt paļaujoties vienīgi uz paša spēkiem.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Dvīņi

Dvīņu zodiakā dzimušajiem šis gads solās būt labvēlīgs. Viņiem šajā laika periodā pat izdosies šo to iekrāt. Kas attiecas uz lieliem tēriņiem, no tiem gan šajā gadā vajadzētu izvairīties.

Pirmkārt, ieguldījumi un investīcijas diez vai Dvīņiem nesīs vēlamo rezultātu, un, otrkārt, jau 2019. gada sākumā nauda šīs zīmes pārstāvjiem būs ļoti vajadzīga galvenokārt domājot par kāda lielāka pirkuma, iespējams, pat nekustamā īpašuma iegādi.

Šī iemesla dēļ šīs zīmes pārstāvjiem rūpīgi jāizvērtē vajadzība aizdot kādam naudu, jo īpaši ilgtermiņā. Risks, ka aizdotā nauda neatgriezīsies laikus ir visai liels. Tāpēc pēc iespējas izvairieties no lēmuma par naudas auzdošanu, kā rezultātā nauda saglabāsies un ar paziņām nesastrīdēsieties. Atceries, tava uzticēšanās ne pie kā laba nenovedīs. Labāk, lai tevi uzskata par skopuli, taču, lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, šogad neaizdodot – iegūs visi!

Finanšu horoskops 2019. gadam, Vēzis

Vēži šajā gadā būs salīdzinoši pasīvi, citiem vārdiem – pārlieku piesardzīgi. Viņi lieki neriskēs un nepieņems pārsteidzīgus lēmumus, jo īpaši veicot lielākus ieguldījumus, gluži otrādi, šajā gadā viņi būs piesardzīgāki kā jebkad agrāk.

Neskatoties uz to, viņi tomēr necentīsies sevi ierobežot un neliegs arī kādu lieku tēriņu, jo viņu finansiālo drošību sargās iepriekšējā gadā iekrātais. Labi un stabili ienākumi, tāpat arī nelielā peļņa, kas regulāri ienāks Vēža maciņā ļaus tam īpaši nesatraukties par tuvāko nākotni. 2019. gadā Vēža zodiaka pārstāvji patiesi izbaudīs šodienu. Šī zīmes pārstāvji jau gada sākumā var nodoties savas dzīvesvietas remontam un labiekārtošanai, bet tuvāk vasarai pat atļauties iegādāties ko lielāku, piemēram, automašīnu, vai kādu nelielu māju laukos.

Galvenais šajā gadā pareizi izrēķināt savas finansiālās iespējas, nekrist dārgu pirkumu kārdinājumā, jo tas var novest pie vajadzības aizņemties, ko Vēzis nebūt nemīl.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Lauva

Šīs zīmes pārstāvji, kā jau vienmēr, neatteiks sev neko. Protams, tas nenozīmē, ka finanšu iespējas šajā gadā būtiski pieaugs, kas ļautu tā rīkoties, tomēr tas ir veids, kā šīs zīmes pārstāvji ir pieraduši dzīvot.

Pēc ne pārāk spoža perioda gada sākumā, ko pavadīs nemitīgas raizes par savu finansiālo stāvokli, jau gada otrajā pusē viņu materiālā situācija uzlabosies, kas Lauvam ļaus turpināt savu ierasto dzīvesveidu. Jāteic, ka vairumā gadījumu viņa tēriņi būs par izklaidi un ceļošanu, kas nereti būs saistīti ar viņa centieniem uzlabot savu ģimenes dzīvi.

Neprecētie zīmes pārstāvji, kuri sastaps savu mūža mīlestību, visai paprāvi patērēsies saistībā ar gaidāmajām kāzām un pēc tam arī saistībā ar romantisko ceļojumu, protams, ar nosacījumu, ja neprecētajiem zīmes pārstāvjiem šai avantūrai jau ir zināms pretendents. Nenoliedzami, ka pēc visiem šiem tēriņiem gada beigās nāksies dzīvot krietni taupīgāk.

Tāpat gada beigās pastāv liela varbūtība saņemt izdevīgu ieguldīšanas piedāvājumu, kas prasīs visai ievērojamu naudas līdzekļu pieejamību. Pirms pieņemt gala lēmumu par dalību šajās investīcijās – izvērtē visus par un pret, un nepieciešamības gadījumā pakonsultējies ar speciālistiem.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Jaunava

Lai nu kam, bet Jaunavām šis gads finanšu ziņā solās būt īpaši veiksmīgs. Šo atsevišķos gadījumos šķietami neparasto panākumu pamatā patiesībā būs Jaunavu neatlaidīgais darbs iepriekšējos gados, kad šo zīmju pārstāvji sevi visu atdeva darbam.

Šis ir gads, kad Jaunavas ar tīru sirdsapziņu var droši doties pelnītā atpūtā, vai arī turpināt strādāt, bet vairns ne tik smagi, jo, saņemot solīdu ienākumu, var arī mazliet atvilkt elpu. Turklāt šim cilvēkam atpūta nekādi netraucēs, jo īpaši, ja šīs zīmes pārstāvji grib saglabāt veselību turpmākām uzvarām.

Izvēloties kādu no ieguldījumu veidiem, Jaunavai noteikti nevajadzētu krist riskanu investīciju kārdinājumā, jo 2019. gada saimniece ir cūka,  kas nemīl riskēt, tāpēc šāds solis, visticamāk, nesīs neveiksmi un nauda tiks pazaudēta. Tāpat šajā gadā Jaunavām ir visas iespējas gūt atbalstu no saviem biznesa partneriem vai labiem draugiem, kuri labprāt aizdos naudu Jaunavas jaunajiem biznesa projektiem.

Taču pašām Jaunavām šajā gadā nevajadzētu kļūt par kreditoriem un aizdot naudu citiem, pastāv liela varbūtība, ka nauda netiks atdota, vai labākā gadījumā tās atgūšana nevajadzīgi ievilksies.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Svari

Šķiet, starp visām zodiaka zīmēm tieši Svaru zīmes pārstāvji šajā gadā visasāk izjutīs naudas trūkumu. Viss galvenokārt saistīts ar to, ka jau gada sākumā šīs zīmes pārstāvji veiks ievērojamu pirkumu, kā dēļ visu atlikušo periodu viņiem nāksies atdot parādus, bieži vien daudzko sev liedzot.

Viņiem nāksies atteikties arī no ierastajiem ikdienas prieciņiem. Tomēr viņi arī darīs visu, lai mobilizētu savas iespējas un rezerves normālas eksistences nodrošināšanai. Taču neskatoties ne uz ko, Svariem noteikti nevajadzētu censties uzlabot savu finansiālo stāvokli nelikumīgu mahināciju, apmāna vai kādā citā negodīgā ceļā. Tāpat vajadzētu izvairīties no vēlmes situāciju labot ar azartspēļu palīdzību, jo īpaši tāpēc, ka nākamais gads skaitās šīs zīmes pārstāvjiem īpaši neveiksmīgs. Iesaistoties azartspēlēs, visticamāk visu zaudēsiet, tādējādi vēl vairāk pasliktinot jau tā negalimojošo finansiālo stāvokli.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Skorpions

Skorpioniem Jaunais gads nesīs nesamērīgus izdevumus, kas visai sāpīgi atspoguļosies viņu budžetā. Viss tikai tāpēc, ka šīs zīmes pārstāvji ļaus sev tērēt vairāk, nekā viņi nopelna, pērkot lietas, kas viņiem nav pa kabatai.

Šīs zīmes pārstāvjos pamodīsies tieksme pēc greznas dzīves, viņi gribēs izmēģināt ko jaunu, apmeklēt kādu eksotisku valsti, kas, protams, prasīs ievērojamus tēriņus, taču, par lielu pārsteigumu, šie tēriņi nāks par labu. Jo, lai īstenotu savas ieceres, šīs zīmes pārstāvji meklēs kādu sponsoru, kurš visu finansiālo nastu ņems uz saviem pleciem, tādējādi nodrošinot Skorpiona uzdzīvi.

Mazāk veiksmīgiem Skorpioniem nāksies meklēt papildus ienākuma avotus, lai vismaz kaut kā noturēt savu materiālo stāvokli vēlamajā līmenī.

Sākot ar gada otro pusi šīs zīmes pārstāvji var cerēt uz ievērojamu finanšu situācijas uzlabojumu, kas notiks ne tik daudz viņu pašu pūliņu dēļ, bet pateicoties dāsnam sponsoram, kas piepeši uzradīsies.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Strēlnieks

Strēlniekiem gaidāmais gads solās būt ļoti dinamisks un ienesīgs. Šīs zīmes pārstāvji cītīgi strādās, visu nopelnīto novirzot uzkrājumiem vai kādam jaunam biznesa projektam.

Jau gada sākumā daļa Strēlnieku uzsāks mācības, ar mērķi virzīties augšup pa karjeras kāpnēm, kas likumsakarīgi ļaus palielināt viņu ienākumus un kļūt finansiāli nodrošinātākiem.

Pa starpu centieniem palīdzēt visiem radiem un tuviniekiem, Strēlniekam nevajadzētu aizmirst arī par sevi, jo bieži ir tā, ka rūpējoties par citiem, pašam pāri nekas nepaliek.

Gada otrajā pusē pastāv liela iespēja, ka būs nepieciešami visai apjomīgi naudas līdzekļi ārstēšanās nolūkiem. Šī iemesla dēļ, Strēlniekam vajadzētu parūpēties par savu veselību laikus, un gada beigās, pēc saspringās darbošanās, apmeklēt procedūras, lai stiprinātu savu veselību.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Mežāzis

Mežāzis Jaunajā gadā paliks uzticīgs saviem principiem, kas, par spīti neparastajam periodam, ļaus palielināt ienākumus. Šie ļaudis būs ļoti sīkmanīgi un savu naudu ieguldīs tikai drošās un pārbaudītās investīcijās, kuras, lai arī nelielu, tomēr savu daļu stabilu un drošu ienākumu nesīs.

Kādā brīdī dažos šīs zīmes pārstāvjos pamodīsies avantūrista gars, kas rosinās meklēt veidus ātrai bagātības iegūšanai, taču drīz vien nāksies vilties, atklājot, ka tāda veida nav. Šajā laikā jāspēj sevi noturēt grožos, neveikt nepārdomātus ieguldījumus un nekrsit kārdinājumā, jo tas draud ar būtiskiem naudas līdzekļu zaudējumiem, jo īpāsi šai zīmei ne pārāk labvēlīgajā periodā.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Ūdensvīrs

Ūdensvīrs nodemonstrēs visu savu fantāziju un radošuma potenciālu, lai jaunajā gadā maksimāli vairotu savu bagātību, un pie tā Ūdensvīrs strādās jau gada pirmajā pusē.

Ņemot vērā šīs zodiaka zīmes pārstāvja ambīcijas un aktiera talantu, nav nekādu šaubu, ka Ūdensvīrs jaunajā gadā spēs atrast sponsoru teju visām savām iecerēm. Pat ja viņa projekts šķitīs neprātīgs un gana riskants, Ūdensvīrs no tā neatteiksies, kas ļaus visai labi ar to nopelnīt, tādējādi uzlabojot arī savu finansiālo stāvokli.

Kas attiecas uz otro gada pusi, šie ļaudis, pateicoties pirmā pusgada ienākumiem, varēs atļauties sevi palutināt ar ceļojumu vai kādu dārgāku pirkumu, kas pēc pirmā pusgada pūliņiem būs visai pelnīti.

Finanšu horoskops 2019. gadam, Zivis

Zivīm jaunajā gadā būtu ieteicams pēc iespējas mazāk tērēties, jo, visticamāk, neko vairāk par iepriekšējiem ienākumiem negūsiet. Lai arī šie ļaudis pieliks visas pūles, lai noturētos “virs ūdens”, taču starpība starp ienākumiem un izdevumiem būs gana ievērojama, kas var radīt zināmas problēmas.

Pastāv liela varbūtība, ka Zivīm, lai savilktu galus, nāksies piestrādāt vēl kādā darbā, vai padomāt par kādu alternatīvu ienākumu avotu, lai kaut kā pārdzīvotu nākamo gadu. Tāpat šiem ļaudīm par labu varētu nākt darba vietas nomaiņa.

Rudenī, visticamāk, pienāks brīdis, kad šīs zīmes pārstāvju uzkrājumi būs apdraudēti, galvenokārt nepietiekamu ienākumu dēļ, pastāv varbūtība, ka nāksies “ielīst” nelielos parādos. Centieties iegūtos parādus nepārnest uz nākamo gadu, mēģiniet savas parādsaistības nokārtot vēl šajā gadā, tāpat arī pacentieties atgūt to naudu, ko kādreiz esat aizdevis citiem – tā lieti noderēs.

Scroll To Top