Kā būt izcilam, nevis vienkārši labam (Grāmatas apskats)

Kā būt izcilam, nevis vienkārši labam (Grāmatas apskats)

Īsumā grāmata ir par to, kā kļūt par labāko jomā, kurā vēlies par tādu kļūt. Tikai paliek atklāts jautājums – cik labs tu gribi būt? Kādēļ tev ir svarīgi kļūt izcilam, ja, patiesībā, pieprasīta ir viduvējība? Lūk, tik izaicinoša ir šī grāmata!

Izlasot grāmatu, nespēju to nesalīdzināt ar Zvaigzne ABC iepriekš izdoto Pola Ardēna grāmatu “Lai ko tu domā, domā citādi”, kas pēc būtības ir jaunāka un pēc satura, manuprāt, mazliet labāka. Tas, protams, nenozīmē, ka arī šajā grāmatā nebūtu ievērības cienīgu domugraudu, tomēr tās temats, šķiet, pārāk vispārināts, līdz ar to veidojas sava veida kokteilis no dažādām tēmām.

Lai arī grāmatā aplūkotās idejas un padomi var būt piemērojami dažādām profesionālās darbības jomām, tomēr grāmatas pamatdoma virmo ap reklāmas nozari, un ne velti, jo grāmatas autors, kā pats to sacīja, ne par ko citu nav tik kvalificēts runāt, kā par reklāmu.

“ES NEESMU atbilstoši kvalificēts, lai runātu par Dievu. Es runāšu par reklāmu. Reklāma ir tas, kam es ticu.”

Grāmata noderēs ikvienam, kurš vēlas ātru (tā ir izlasāma nepilnas stundas laikā) un pārliecinošu motivācijas devu vai grūdienu, lai sasniegtu vairāk vai paveiktu kaut ko neparastu.

Par autoru

Britu reklāmas leģenda Pols Ardēns (1940 – 2008) karjeru reklāmā uzsāka jau sešpadsmit gadu vecumā. Bijušais reklāmas aģentūras Saatchi & Saatchi radošais direktors ir veidojis sensacionālas reklāmas kampaņas tādiem uzņēmumiem kā British Airways, Toyota, Nivea, The Independent, Fuji un citiem, un ir vairāku starptautisku bestselleru autors.

Izcils, rupjš, šarmants, iekarsīgs un absolūti neparasts – Pols Ardēns ir īpatnis, kas apveltīts ar neparastu apņēmību, enerģiju un radošu talantu apvienojumā ar – kā lai to labāk pasaka – ne tik gluži tradicionālu veselo saprātu.
– Rodžers Kenedijs, Saatchi & Saatchi

Autors: Pols Ardēns
Nosaukums: Kā būt izcilam, nevis vienkārši labam
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2015
Tulkojums latviešu valodā: Dace Vanaga
Redaktors: Elīna Vanaga
Lappušu skaits: 128
ISBN: 978-9934-0-5354-2

 uzzini-cenu

Scroll To Top