Mazā panākumu grāmatiņa (Grāmatas apskats)

Mazā panākumu grāmatiņa (Grāmatas apskats)

Katrs no mums vēlas gūt panākumus, taču ne visi zina, kur slēpjas panākumu atslēga. Lai to noskaidrotu, piedāvāju izlasīt autora Pola Hannas mazo panākumu grāmatiņu. Kādēļ tāds nosaukums, paliek skaidrs uzreiz pēc grāmatas apskatīšanas. Tās izmēri ir pavisam nelieli (8,5 cm x 9,5 cm). Tāpēc tā ir ērti ievietojama gandrīz jebkura apģērba kabatā, līdz ar to, šī grāmatiņa var kļūt par tavu ikdienas pavadoni.

Neskatoties uz mazajiem izmēriem, tā ir piesātināta ar bagātīgu informāciju saistībā ar dzīves organizēšanu un savas apziņas nostādīšanu uz panākumu kursa. Visa grāmatiņas gudrība tiek izklāstīta nelielos 100+ padomos. Šo izdevumu ir ārkārtīgi ērti lasīt, jo to var atšķirt jebkurā lapaspusē un sākt lasīt. Tās doma nav nekādā ziņā savstarpēji sasaistīta, taču viss kopumā kalpo vienam mērķim – noskaņot cilvēkus uz panākumu gūšanu.

Ko es ieteiktu pats no sevis, nelasīt šo grāmatu no vāka līdz vākam vienā piegājienā. Tādā gadījumā būs pārmērīgs informācijas pieplūdums un rezultātā neko daudz no izlasītā nesanāks atcerēties. Labāk lēnām, nesteidzīgi lasīt pa diviem līdz pieciem padomiem dienā, jo tādējādi būs laiks izlasīto apdomāt un to būs vieglāk pielietot dzīvē.

Izmanto šo grāmatiņu ikreiz, kad tev nepieciešams padoms, kas palīdzētu darboties, saglabāt aukstasinību vai vienkārši pacelties pāri ikdienai.

Grāmatas paveiktais

Nekādas informācijas uz doto brīdi par grāmatas sasniegumiem nav, taču ņemot vērā tās saturu, pieļauju domu, ka tā ir palīdzējusi samērā lielam skaitam cilvēku tikt galā ar savu iekšējo pasauli, un pārkārtot savu dzīvi, lai apjaustu un sasniegtu savus mērķus.

Par autoru

Pols Hanna tiek uzskatīts par vienu no Austrālijas vadošajiem motivējošajiem oratoriem. Pola tēvs mira, kad zēnam vija tikai četrpadsmit gadu, bet sešpadsmit gadu vecumā viņš pameta skolu. Ar milzu sīkstumu un pacietību Pols uzsāka veiksmīgu karjeru ceļojumu industrijā, bet pameta to, lai nodibinātu savu personīgo konsultāciju uzņēmumu. Šodien viņa klientu vidū ir gandrīz visa Austrālijas biznesa elite, kā arī pasaulē plaši pazīstami uzņēmumi kā McDonald, Toyota, BMW un citi.

Autors: Pols Hanna
Nosaukums: Mazā panākumu grāmatiņa
Izdevniecība: Apgāds Artava
Izdošanas gads: 2002
Tulkojums latviešu valodā: Dace Judina
Redaktors: Anita Baumane
Lappušu skaits: 160
ISBN: 9984-12-037-6

Scroll To Top