Vēlu veiksmi! (Grāmatas apskats)

Vēlu veiksmi! (Grāmatas apskats)

Kurš gan šodien nevēlas būt veiksmīgs un gūt panākumus? Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mēs vispār kaut ko uzsākam. Neviens nekad neko neuzņemtos darīt, ja no darāmā necenstos gūt jel kādu labumu (panākumus). Taču veiksmei un panākumiem ir ļoti liela atšķirība un šo atšķirību ir svarīgi apzināties, ja vēlies valdīt pār savu likteni. Vienmēr un visur atceries, veiksme atnāk un aiziet, mums to nemaz nejautājot. Vēlamies mēs to vai nē, tā viņa rīkojas ikreiz, kad tā mūs piemeklē. Nereti panākumi tiek jaukti ar veiksmi un otrādi. Šī atšķirība ir būtiska, bet to apzinās tikai retais. Tāpēc uzskatīt, ka kādam veicas labāk nekā tev, ir diezgan bezjēdzīgi, jo cilvēki, kuri gūst panākumus, patiesībā paši rada apstākļus, lai tos gūtu.

Tieši šo atšķirību cenšas parādīt šī grāmata „Vēlu veiksmi!”. Tās stāsts aizved lasītāju atpakaļ uz bruņinieku laikiem. Šajā darbā divi bruņinieki savā starpā sacenšas, kurš pirmais atradīs burvju āboliņu. Kā varbūt jūs zināt, četrlapu āboliņš simbolizē veiksmi un panākumus. Tas arī ir iemesls tam, kādēļ tas tika izvēlēts par galveno grāmatas simbolu. Ik pēc katras daļas tēzes veidā tiek atkārtota tās galvenā doma jeb mācība, kas palīdz vieglāk uztvert iepriekš izlasīto. Grāmatas beigās ir ievietots apkopojums ar 10 panākumu nosacījumiem, kas izkristalizējas no visas grāmatas būtības. Līdz ar to, pēc grāmatas izlasīšanas, ir iespēja visas šīs tēzes sameklēt bez īpašas piepūles. Man personīgi pati emocionālākā daļa šķita grāmatas ievads un nobeigums, kas lieliski ļāva iejusties abu cilvēku ādā, un deva iespēju daudz ko pārdomāt.

Varu saskatīt līdzību ar jau recenzēto grāmatu „Kurš Pievācis Manu Sieru?”, kuras galvenā doma bija līdzīga šajā grāmatā izteiktajai. Lai kaut ko sasniegtu, ir jāmaina apstākļi. Un liekas, ja reiz par to ieminas jau kārtējais grāmatas autors, tad visdrīzāk, ir vērts šajā idejā ieklausīties. Tāpēc novēlu veiksmi arī jums, lai dzīvē varat sasniegt visu, ko vien esat iecerējuši!

Grāmatas paveiktais

Šī grāmata tulkota 38 valodās un pārdota 4 miljonos kopiju visā pasaulē. Tā ieguva arī titulu Japānā kā Shimpu gada labākā grāmata 2004.

Par autoru

Alekss Rovira Selma ir dzimis 1969. gadā Barselonā. Ieguvis grādu biznesa vadībā un administrēšanā. Šobrīd iesaistās akadēmiskajā darbā vairākās prestižās mācību iestādēs. Viņš regulāri sniedz arī savu ieguldījumu dažādos masu medijos gan Spānijā, gan ārvalstīs. Īpaši labi pazīstams kā autors viņš žurnālos Pais un Cadena Ser, kā arī Japāņu psiholoģijas žurnālā Psiko.

Autors: Alekss Rovira Selma un Fernando Triass de Bess
Nosaukums: Vēlu veiksmi!
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2006
Tulkojums latviešu valodā: Dzidra Upīte
Lappušu skaits: 95
ISBN: 9984-37-359-2

uzzini-cenu

Scroll To Top