Atbilde (Grāmatas apskats)

Atbilde (Grāmatas apskats)

Esi izlasījis grāmatu The Secret jeb „Noslēpums”, taču joprojām jūti, ka nekas tavā dzīvē nav mainījies? Tad šī grāmata nāks talkā ar savu oriģinālo pieeju pievilkšanās likuma un tavas zemapziņas spēka skaidrošanā. Kad pirmo reizi dzirdēju par šo jauno grāmatu „Atbilde”, biju diezgan skeptiski noskaņots. Nevarēju pat iedomāties, ar ko gan jaunu šīs grāmatas autors Džons Asarafs varētu nākt klajā (viņš bija arī viens no līdzautoriem nupat pieminētajā grāmatā The Secret „Noslēpums”), taču kad sāku lasīt šo grāmatu, manas domas krasi mainījās. Lasot šo grāmatu, pēkšņi viena pēc otras pār mani nāca „Ahā!” tipa apgaismība. Nav brīnums, ka šīs grāmatas nosaukums ir „Atbilde”.

Kad daudzi izlasīja grāmatu The Secret „Noslēpums”, viņus nereti nomāca dažādi jautājumi, kā, piemēram, „Ar ko, lai es sāku?”, „Cik bieži man ir jādomā šīs pozitīvās domas?”, „Vai pielietojot vairākas metodes, es ātrāk gūšu panākumus?” utt. Gan grāmatā, gan filmā The Secret Bobs Proktors minēja, ka nav nepieciešamība noskaidrot, kas tas ir par spēku, kas tev palīdz gūt visus labumus, kādus vien vēlies, taču Džons Asarafs uzskatīja citādāk. Pēc atgadījuma ar savām vīziju tāfelēm, kur viņš pēc ilgiem gadiem noskaidroja, ka, pašam to pat nenojaušot, bija iegādājies tieši to māju, kuru pirms pieciem gadiem bija izgriezis no kāda žurnāla. Tajā brīdī viņš nolēma noskaidrot pilnīgi visu iespējamo, kas palīdzētu iepazīt šo vareno spēku. Un nu viņš ir gatavs ar šo informāciju dalīties ar visu pasauli.

Šī grāmata ir sadalīta divās atšķirīgās daļās, taču ar vienu kopīgi mērķi – palīdzēt cilvēkiem gūt panākumus. Ar pirmo daļu iepazīstina nu jau pieminētais biznesmenis Džons Asarafs, kurā viņš skaidro apzinātā prāta, zemapziņas un visuma kopsakarības.

Patiesībā mēs nemaz neredzam to, kas ir. Mēs redzam tikai to, ko esam gatavi redzēt. Ir teiciens: „Es tam noticēšu tikai tad, kad ieraudzīšu pats savām acīm,” taču patiesība izklausās drīzāk šādi: „Jūs to ieraudzīsiet, tikai tad, kad noticēsiet.” Jūsu ticība nevis vienkārši atspoguļo jūsu realitāti, bet gan rada to.

Taču problēma ir tā, ka liela daļa cilvēku ir aizmirsuši sapņot un ticēt saviem sapņiem, tādējādi ļaujot dzīvei plūst pašplūsmā. Bet ir kas tāds, kas neskatoties uz to, tomēr šo pašplūsmu jums pašiem nezinot kontrolē, un tā ir mūsu pašu zemapziņa.

Mūs visus veido mūsu ģenētiskais mantojums un audzināšana, un, ja mēs nedarīsim neko būtisku, lai mainītu smadzenēs pastāvošo tīklojumu, tad turpināsim iet pa dzīvi ar tām pašām attieksmēm, perspektīvām, pārliecībām un domāšanas paraugiem, kādi mums allaž ir bijuši.

Tāpēc tas, ko mēs varam darīt lietas labā, ir pārveidot savas smadzenes. Jā, savas smadzenes!

Jūs ne tikai spējat kardināli pārveidot savas smadzenes, bet tās ir veidotas tieši tā, lai jūs to varētu darīt.

Iekams nepārveidosiet iesīkstējušo pārliecību, kas glabājas jūsu zemapziņā, jūs neko nevarēsiet panākt, jo tā darbosies kā autopilots. Taču viss, ko nepieciešams izdarīt, šo autopilotu pārstatīt, un tas, kā to izdarīt vislabāk, pastāstīts tieši šajā lieliskajā grāmatā.

Savukārt, otrajā daļā padomus sniegs biznesu pārvērtību guru Marijs Smits, iepazīstinot ar dažādām mārketinga stratēģijām, kā arī, iemācīs atrast jūsu biznesa ideālo klientu, kas ir veiksmīga biznesa viens no pamatnosacījumiem.

Par šīs grāmatas galveno mērķauditoriju autori izvēlējušies esošus vai topošos biznesmeņus, taču, neskatoties uz to, šajā grāmatā var būt lielisks palīgs ikvienam, kurš vēlas iegūt skaidrāku izpratni par savas zemapziņas darbības principiem, un kā veiksmīgi to vadīt, lai tā palīdzētu sasniegt jūsu viskvēlākās vēlēšanās.

Par autoriem

Savu biznesa karjeru Džons Asarafs uzsāka pirms divdesmit gadiem, kad tūlīt pēc vidusskolas beigšanas devās strādāt par nekustamo īpašumu aģentu. Lai sasniegtu savu mērķi – dzīvot jēgpilnu un priekpilnu dzīvi, viņš atklāja savu aicinājumu izzināt prāta un kvantu fizikas neierobežotās iespējas, jo saskatīja to sakarības ar panākumiem biznesa pasaulē. Līdz šim Džons Asarafs bija New York Times bestsellera Having It All grāmatas autors, spīkers un uzņēmējs, kā arī deva savu ieguldījumu grāmatas un vēlāk arī filmas The Secret jeb „Noslēpums” tapšanā. Pēdējo divdesmit gadu laikā viņš ir izveidojis četrus uzņēmumus, kuru peļņas mērāmas vairākos miljonos dolāru.

Marijs Smits ir biznesu pārvērtību guru un konsultants, kurš ir uzsācis un atdzīvinājis 14 ārkārtīgi veiksmīgus uzņēmumus, kā arī palīdzējis tūkstošiem citu biznesmeņu palielināt viņu uzņēmumu apgrozījumu, peļņu un vērtību.

Tagad viņi kopīgi ir sarakstījuši grāmatu „Atbilde” un nodibinājuši konsultāciju biroju OneCoach, kas specializējas uzņēmēju konsultēšanā.

Autori: Džons Asarafs un Marijs Smits
Nosaukums: Atbilde
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2009
Tulkojums latviešu valodā: Ina Strautniece
Redaktors: Anda Brazauska
Lappušu skaits: 392
ISBN: 978-9934-0-0939-6

 uzzini-cenu

Scroll To Top