15 veidi, kā aktivizēt naudas maka enerģiju

15 veidi, kā aktivizēt naudas maka enerģiju

Katrai nācijai ir savi izsenis zināmi paņēmieni un nereti pat veseli rituāli, kā piesaistīt veiksmi naudas lietās. Dažādās tautu gudrībās ir sniegti padomi, kādi priekšmeti būtu piemēroti talismani naudas piesaistīšanai tavā naudas maciņā, tāpēc šeit daži no tiem.

1. FEN ŠUI MONĒTAS. Lai nauda makā vairotos, naudas maka enerģiju var aktivizēt ar speciālām trijām monētām, kuras sasietas kopā ar sarkanu lentīti. Šis talismans simbolizē naudas vairošanos.

2. NAUDAS IZKĀRTOJUMS. Naudas zīmes makā jātur augošā secībā – priekšpusē mazākās, aiz tām lielākās. Turklāt papīra naudai it kā jāskatās uz savu īpašnieku – piemēram, piecu latu naudas zīme makā jāliek tā, lai, uzliekot maku uz galda, naudas zīmes puse, kur ozols, skatītos uz augšu.

3. NAUDAS TALISMANS. Vienā no atsevišķajiem nodalījumiem var ielikt kādu īpašu monētu. Tā varētu būt vai nu dāvināta, jubilejas vai monēta no pirmās algas. Šī monēta varētu kalpot kā sava veida talismans, kurš nodrošinātu regulāru naudas pieplūdumu un veiksmi finansiālos darījumos.

4. NAUDAS MAGNĒTS. Ir ļoti labi, ja vari nēsāt kādā no maka nodalījumiem liela nomināla (50, 100, 500) naudas zīmi, kura darbotos kā sava veida naudas magnēts. Ir svarīgi, lai šo naudu tu nekad nemainītu, lai tā tur stāv un uzsūc tavu naudas enerģiju, lai pēc tam pievilktu sev līdzīgos.

5. IENĀKUMU STABILIZATORS. Medum, kad tas uzsmērēts uz iepriekšminētās nemainītās liela nomināla naudas zīmes, piemīt būtisks spēks nostabilizēt un nostiprināt ienākumus.

6. BRĪVĪBAI UN AIZSARDZĪBAI. Naudas makā var ielikt pupiņas, tās atbrīvos tevi no liekiem un bezjēdzīgiem tēriņiem, kā arī aizsargās no zādzības.

7. MĒTRAS SPĒKS. Arī mētrai ir savs naudas piesaistīšanas spēks. To var glabāt makā kā svaigā, tā arī kaltētā veidolā.

8. NAUDAS ENERĢIJAS KONCENTRĒTĀJS. Gabaliņš mārrutku ir spējīgs savākt lielu daudzumu materiālās labklājības enerģijas un līdz ar to koncentrēt to tavā makā.

9. SAPŅA PIEPILDĪJUMAM. Ja vēlies sakrāt naudu kāda konkrēta priekšmeta iegādei, tad vēlams iegūt šī priekšmeta attēlu, kuru pēc tam ieliek maciņā, un parūpējies, lai tas attēls būtu redzams ikreiz, kad tu maku atver.

10. PĀRA SKAITLIS. Vienā no maka nodalījumiem jāglabā pāra skaitļa naudaszīme, tad makā nauda vienmēr turēsies. Šo iesaku apvienot ar padomu numur 4.

11. ATTĪSTĪBAS SIMBOLS. Vismazākajā maka nodalījumā jātur trijstūrī salocīta mazākā nomināla naudaszīme.

12. SENA TRADĪCIJA. Makā jānēsā zivju zvīņas, tad vienmēr būs nauda.

13. GARŠVIELAS LABKLĀJĪBAI. Labklājību veicina krustnagliņas un kanēlis. Ja vēlies daudz naudas, tad saberz šīs garšvielas un ieber maciņā vai somā.

14. ĻAUNUMA NEITRALIZĒŠANAI. Vēl veiksmi piesaistot makā ielikts mazs sāls maisiņš. Sāls sevī uzsūc gan mitrumu, gan visu slikto. Ik pēc laika sāls maisiņi jāapmaina, bet vecais noteikti jāiznīcina – mājās to nevajag glabāt.

15. ATĻAUJIES VIEGLUMU. Šķirieties no naudas viegli daudz par to nepārdzīvojot, jo īpaši par neplānotiem tēriņiem. Tādā veidā tava naudas plūsma manāmi uzlabosies un naudas enerģija tevi nodrošinās ar tev nepieciešamo finansiālo komfortu un brīvību. Lai veicinātu pozitīvas asociācijas, lieti var noderēt dažādas afirmācijas: “Esmu naudas magnēts!” vai “Jo vairāk es tērēju, jo vairāk man ir ko tērēt!” utt.

Kā jau visās lietās, arī jautājumā par naudas enerģijas aktivizēšanu es ieteiktu pieiet šim jautājumam ar samēra sajūtu. Nauda mīl, ka tai pievērš uzmanību, taču nevajadzētu pārcensties un maku pārvērst par “izgāztuvi”. Izvēlies trīs līdz piecus naudas enerģijas aktivizēšanas veidus, un tev noteikti izdosies iegūt gana labus rezultātus!

Scroll To Top