5 lietas, kuras nevajadzētu turēt naudas makā

5 lietas, kuras nevajadzētu turēt naudas makā

1. Bojātas naudas zīmes

Nevajadzētu turēt makā naudas zīmes, kuras ir manāmi bojātas vai saburzītas. Iekams likt naudu makā, iesākumā to vajadzētu iztaisnot.

2. Dažādas valūtas

Ja tu esi cilvēks, kuram sanāk rīkoties ar dažādu valūtu naudaszīmēm, tad nevajadzētu tās visas makā turēt vienuviet. Vislabāk, ja katrai valūtai būtu savs atsevišķs nodalījums. Tas ir līdzīgi kā mums latviešiem ar kaimiņiem igauņiem vai lietuviešiem, mēs visi it kā esam cilvēki, taču mēs gribam arī savu daļu privātuma – kas tev liek domāt, ka naudai būtu citādi?

3. Lieki krāmi

Atbrīvojies no visa liekā, kas atrodas makā. Piedrazotā makā, kurš ir piegrūsts ar papīriņiem, iepirkumu sarakstiem, veciem čekiem, lapiņām ar telefona numuriem un līdzīgām lietām, nauda nekad nenāks. Tev pašam taču piemēslotā dzīvoklī nākt negribētos, bet kādēļ tu domā, ka to gribētu nauda?

4. Tuvinieku fotogrāfijas

Ļoti liels tabu ir savu tuvinieku fotogrāfiju glabāšana makos. Ja makā atrodas kā nauda, tā arī citu cilvēku fotogrāfijas, to enerģijas plūsma tiek traucēta, tā rezultātā var ciest gan tavi personīgie ienākumi, gan arī negatīvi var tikt ietekmēts cilvēks, kas attēlots fotogrāfijā. Tā kā naudai un cilvēku fotogrāfijām piemīt atšķirīga enerģētika, lai tās viena otru nepārklātu, tās vislabāk būtu nošķirt.

5. Pilnīgs tukšums

Nekādā gadījumā nevajadzētu atstāt naudas maku pilnīgi tukšu. Lai tajā atrodas kaut viena monēta, taču nekad netērējiet visu līdz pēdējam centam.

Scroll To Top