7 fen šui padomi, lai piesaistītu naudu

7 fen šui padomi, lai piesaistītu naudu

Vai tu zini, kur atrodas finansiālo panākumu punkti tavā mājā? Mūsdienu Fen Šui metodes ar finansiālo labklājību tavā dzīvē asociē jebkuras telpas tālāko kreiso stūri. Savukārt, ja tu nostāsies mājas durvīs ar skatu iekšpus mājai, tad noskaidrosi, ka mājas kreisais tālākais stūris ir atbildīgs par tavu finansiālo labklājību visā mājā. Taču bez tā, arī katrai istabai ir savs naudas enerģijas stūris, kas atkal, skatoties no durvīm iekšā telpā, atrodas istabas tālākajā kreisajā stūrī. Tie ir bagātības rajoni kā birojā, tā arī dzīvojamā istabā, virtuvē, guļamistabā vai jebkurā citā istabā. Tagad, kad esam noskaidrojuši, kur mājo mūsu finansiālās labklājības enerģija, ir pienācis laiks uzzināt, kā tu šo enerģiju vari spēcināt, piemērojot seno austrumu gudrību – fen šui.

1. Labklājības simboli

buddhaPapildini šos enerģijas punktus ar labklājības simboliem. Kā labi objekti var kalpot īsta nauda un zelta objekti. Piemēram bļoda ar monētām (centies papildināt to katru dienu ar sīknaudu), bļodiņa ar ārvalstu vai antīkām monētām var palielināt enerģijas plūsmu šajā sektorā. Principā, novietošanai šai vietā var noderēt jebkas, kas simbolizē veiksmi un labklājību tev. Tavu sapņu māja, luksusa auto modelis vai jebkas pēc kā tu tik ļoti tīko, ir efektīvi naudas simboli, jo tiem piemīt personiska nozīme. Ir pieejami daudz un dažādi ķīniešu veiksmes simboli, taču tev nav obligāti jāizmanto tieši tos, ja to nevēlies. Kā viens no šādiem simboliem ir brīnišķīgā labklājības Budas statuja. Lai atrastu pareizo Budas statuju, kas palīdzēs vairot bagātību, lūkojiet pēc tās, kas virs galvas tur paceltu zelta stieni vai arī rokā tur naudas maisu. Ja uz doto brīdi nevari atļauties novietot īstu naudu, tad šī ir tā vieta, kur novietot dāvanu veikalā iegādāto viltus miljons dolāru čeku. Daži cilvēki šajā vietā glabā pat spēles Monopols naudu kā viņu cirkulējošās labklājības simbolu.

2. Labklājības krāsas

lavaAkcentējiet savu naudas zonu ar zaļu, purpura un sarkano krāsu. Zaļā simbolizē vitalitāti un izaugsmi, purpura un sarkanais ir bagātības krāsas. Šīs trīs krāsas veicinās labklājības enerģiju telpā. Patīkama klusās dabas kompozīcija, lai piesaistītu šīs enerģijas var būt stikla bļoda (sarkana, zaļa vai purpura), kas satur rotaslietas vai bižutēriju, var palīdzēt piesaistīt či enerģiju jūsu labklājības sektoram. Un jums ir jārūpējas par to, lai bļoda vienmēr ir vairāk nekā līdz pusei pilna. Jūs varētu apsvērt domu šo stūri nokrāsot kādā no trijām labklājības krāsām vai arī izmantot šajā stūrī purpura, sarkanu vai zaļu apgaismojumu. Vienkāršs veids, kā pastiprināt šo krāsu iedarbību šajā stūrī ir iegādāties lavas lampu purpura, sarkanā vai zaļā krāsā. Lieliskā lieta attiecībā uz lavas lampu ir tā, ka tā kustās, un Fen šui visa veida kustība palīdz tavā dzīvē uzturēt naudu apgrozībā.

3. Plūstošs ūdens

fountainLieto ūdeni, lai piesaistītu bagātību. Šī ir viena no trijām vispiemērotākajām vietām, kur novietot plūstošu strūklaku. Plūstošs ūdens nozīmē, plūstoša nauda. Ķīnā tiek uzskatīts, koka vai bambusa strūklakas ir īpaši daudzsološas, kad novietotas šajā vietā. Tagad tevi vairs nepārsteigs, kādēļ miljonāriem mājas parādes durvju priekšā parasti atrodas liela strūklaka. Pēc fen šui gudrības či enerģijai jāienāk mājā pa parādes durvīm, un ūdens ir spēcīgs faktors, lai piesaistītu šo enerģiju un līdz ar to arī bagātību.

4. Ziedu spēks

bathroomRūpējies par to, lai mājās vienmēr atrastos svaigi ziedi. Tas palielinās izredzes iegūt naudu ar fen šui palīdzību. Vari arī piekārt pie sienas bildes ar ziedu attēliem tādējādi paaugstinot labklājību. Naudas koks jeb kokveida biezlape ir galvenais labklājības simbols Ķīnā. Tam ir plakanas apaļas lapas un to kompaktās formas dēļ Āzijā tas tiek uzskatīts par naudas koka ekvivalentu. Mazie apelsīnu, citronu vai laima koki satur arī naudas piesaistīšanas īpašības un ir labs objekts, ko novietot naudas zonā. Īpaši svarīgi ir izvietot augus vannas istabā, kur enerģija tiek nepārtraukti nolaista, kad ūdens tek lejā no krāna vai kad noskalo ūdeni podā, tiek uzskatīts, ka tādā veidā tu savā ziņā nolaid lejup arī savu naudas enerģiju. Augi šajā telpā palīdzēs to novērst.

5. Kārtība naudas makā

walletsPievērs uzmanību tam, kā tu rīkojies ar naudu katru dienu. Vai tu turi papīra naudu glīti sakārtotu makā vai kādā citā tam paredzētā vietā, vai arī tā tur tiek iestūķēta kā pagadās? Varbūt tā guļ saburzīta tavā kabatā? Iztīri savu somu un maku no nevajadzīgiem krāmiem un sāc apieties ar naudu tā, lai parādītu, ka turi to augstā vērtē. Pievērs uzmanību arī tam, kādā makā tu turi savu naudu un kredītkartes. Nauda necieš nolaidību, tāpēc tās “mājām” jābūt labā kārtībā. Vislabākie fen šui maki ir melnā, zelta, dzeltenā, brūnā, zaļā vai sarkanā krāsā. Makā nevajadzētu glabāt personiskās bildes vai ģimenes locekļu attēlus. Nauda ir piesaistīta naudai, taču ģimenes bildes tai var traucēt un to samulsināt.

6. Vieta jaunai naudai

donatingJa tu necienīsi naudu, tā necienīs tevi, tāpēc pārliecinies, ka uzturi savas finanses kārtībā, un rēķinus vienmēr maksā laikus. Taču, kas ir pats svarīgākais – dzīvo dāsni! Nauda ir enerģija, kurai netraucēti jāplūst caur tavu dzīvi, nevis tikai tajā. Naudas uzkrāšana vien nenodrošina jaunas naudas ienākšanu tavā dzīvē, savukārt papildinot to ar dāsnu ziedošana savu iespēju robežās rada vēl lielāku vietu pārpilnībai. Ja uzskati, ka tev vēl nav pietiekami daudz naudas, lai ar to dalītos, tad dod tik dāsni cik vien vari savu laiku, enerģiju, līdzjūtību, un atzinību. Tas viss summējas!

7. Pateicība par visu labo

positiveKatru vakaru ziedo dažus mirkļus tam, lai padomātu par visām labajām lietām, kas dienas laikā ar tevi atgadījušās un izsaki pateicību par to, ko esi saņēmis. Mazas lietas arī skaitās, tas nekas, ka lielākoties notikumi nav tik ārkārtīgi nozīmīgi, taču viņi tāpat ir pieminēšanas vērti. Nav svarīgi, kas noticis, svarīgākais ir izveidot ieradumu koncentrēties uz pozitīvo savā dzīvē. Jo vairāk tu ievērosi, novērtēsi un izteiksi pateicību par saņemto svētību, lai arī cik nenozīmīga tā tavuprāt būtu, jo vairāk labu lietu nāks tavā virzienā – ieskaitot arī naudu.

Visbeidzot patiesu labklājību nenosaka tas, cik daudz naudas tev ir, bet gan tas, vai tu ievēro, un baudi to, kas tavā dzīvē jau ir. Bagātības oficiālais nosaukums ir “laimes svētība” – kad tu novērsīsi visus traucēkļus, kā arī savedīsi kārtībā un personalizēsi tavas naudas enerģijas stūrus, pacenties paturēt šo plašāko nozīmi prātā. Kad tu pēdējo reizi patiesi esi priecājies par to, ka esi bagāts ar draugiem un ģimeni, vai bagāts ar smiekliem, vai tavu garīgo dzīvi? Tu vari pat uzskatīt sevi bagātu ar gaisu un saules gaismu, ja nekas cits, šķiet, uz doto brīdi tavā dzīvē neiet tik labi, lai par to pateiktos. Kad apzināsies visu iepriekš minēto, tad materiālās svētības pie tevis nāks jau daudz vieglāk.

Scroll To Top