Bagātības likumi (Grāmatas apskats)

Bagātības likumi (Grāmatas apskats)

Vai tu zini kā skan pirmais bagātības likums? Tas ir pavisam vienkāršs: Ikviens var kļūt bagāts – šajā jomā nepastāv ne atlases sistēma, ne diskriminācija.. Savukārt otrs svarīgākais likums, kuru visi zina, taču nez kāpēc par to visiem ir nepārtraukti jāatgādina – uz sudraba paplātes jums neko neviens nepienesīs, tāpēc pacel savu pēcpusi un sāc kaut ko darīt!

Šīs grāmatas izlasīšana varētu būt labs sākums, tikai lasi to stāvus, citādi iepriekšējais aicinājums vairs nebūs spēkā… 🙂 Lai gan ar lasīšanu es neieteiktu pārlieku aizrauties, jo visu tomēr izšķir mērķtiecīga rīcība, taču šī grāmata var sniegt vērtīgas zināšanas par turīgo ļaužu dzīvesveidu un uzvedības likumiem, kuri nodrošina viņu mērķtiecīgu virzību pretim labklājībai.

Bagātie spēj saprast un darīt to, ko mēs pārējie nespējam. Lai kļūtu bagāti, viņi ievēro noteiktus uzvedības likumus: atmet visus aizspriedumus un sāk enerģiski rīkoties.

Taču autors jau laikus brīdina, ka neviens atsevišķs likums negarantē veiksmi, taču katrs no tiem palielina izredzes, kļūt turīgiem.

Bagātības koncepts būtībā balstās uz diviem ārkārtīgi svarīgiem komponentiem, kā pirmo es varētu minēt sevis pazīšanu.

Mēs visi domājam, ka pazīstam sevi pietiekami labi līdz brīdim, kad jāatmet smēķēšana, jāzaudē liekais svars, jānodarbojas ar sportu un jākļūst bagātam. Un tikai tad mēs atskāršam, ka patiesībā esam daudz slinkāki, mums ir mazāk gribasspēka, nekā domājam, pietrūkst apņēmības, negribam mērķa sasniegšanai veltīt daudz pūļu, mūs viegli atrunāt un novirzīt no mērķa.

Un ar šiem vārdiem mēs nonākam pie otra nozīmīgā komponenta – mērķa. Veiksmīga virzīšanās pretim bagātībai izpaužas kā sava mērķa apzināšanās un tā skaidrība. Daudzi cilvēki par savu mērķi izvēlas bagātību un tās iegūšanu, taču kad viņiem tiek jautāts, ko tieši viņiem nozīmē bagātība, tad tās formulējumos visbiežāk ir vērojams manāms apmulsums.

Turīgie ļoti labi zina, ko viņiem nozīmē bagātība. Kā jūs definētu – cik daudz naudas jums būtu pietiekami? Uz šo jautājumu nav pareizas vai nepareizas atbildes.

Turīgie ļaudis uz iepriekšminēto jautājumu var pārliecinoši atbildēt pat nakts vidū, bet kā ir ar tevi? Kāda atbilde uz šo jautājumu atbilstu tieši tavām vajadzībām? Mērķtiecīgu bagātības uzkrāšanu mēs varētu pielīdzināt sava veida sacensībai, tomēr no parastā “sporta” tā atšķiras ar to, ka katrs, kurš šķērso finiša līniju, tiek pie galvenās balvas. Pats galvenais, visas “distances” garumā spēt saglabāt disciplīnu, jo jārēķinās ar kādu sen zināmu patiesību – kapitāla uzkrāšana ir lēns process, kura laikā būs jāapgūst jaunas iemaņas un prasmes, tai skaitā arī savu personīgo finanšu pārvaldīšanu.

Diemžēl, ja jums savu finanšu pārraudzība šķiet neinteresanta nodarbošanās, tad pie bagātības nekad netiksit.

Tāpēc apgūstiet visu nepieciešamo, kas kalpos kā priekšnosacījumi bagātības iegūšanai, un tās lietas ir – Bagāto domāšana, Bagātības vairošana, Kļūšana vēl bagātākam, Savas bagātības saglabāšana un visbeidzot Dalīšanās savā bagātībā, un tas viss ir taisni tas, ko šī lieliskā grāmata piedāvā savam lasītājam, jo tieši tādās piecās nodaļās šī lasāmviela ir sadalīta.

Par autoru

Ričards Templers ir Britu izcelsmes vairāku starptautisku bestselleru autors. Pirms Templers pievērsās pilna laika rakstīšanai, viņš savas dzīves laikā, virzoties pa karjeras kāpnēm augšup, ir mainījis neskaitāmus darbības laukus sākot no kazino līdz pat augstākās izglītības jomai. Savā karjerā viņš ir bijis neskaitāmos vadošajos amatos, kā rezultātā Ričards varēja sarakstīt vienu no daudzajiem viņa bestselleriem “Veiksmīgas karjeras likumi”.

Ričardam Templeram ir vairāk kā 30 gadu pieredze biznesa pasaulē, kur viņš ir strādājis daudzu kompāniju labā un šobrīd vada pats savus uzņēmumus. Šī pieredze ļāvusi viņam sarakstīt 10 biznesam veltītas grāmatas un dažādas publikācijas.

Autors: Ričards Templers
Nosaukums: Bagātības likumi
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2009
Tulkojums latviešu valodā: Elīna Līdumniece
Redaktors: Zane Seņkova
Lappušu skaits: 240
ISBN: 978-9934-0-0401-8

 uzzini-cenu

Scroll To Top