Kāpēc pievērsties investēšanai?

Kāpēc pievērsties investēšanai?

Ir skaidrs, ka finansiālā ziņā neviens darbs cilvēku nevar nodrošināt ilgtermiľā, jo cilvēka darba spējas ar gadiem krītas, turklāt, lai cik cītīgi tu nestrādātu, paša spēkiem bagātību nopelnīt, varbūt nav neiespējami, taču tici man, tas būs ārkārtīgi grūti izdarāms. Redzi, lieta tāda, ka mums visiem diennaktī ir noteikts stundu skaits. Gan tev, gan man, gan arī pasaules miljardieriem, lai kā arī mēs gribētu, to mums vairāk par 24 nebūs. Tāpēc ikvienam, kas vēlas savas dzīves laikā radīt un uzkrāt ievērojamu bagātību, būtu jāparūpējas par papildus ienākumiem. Ir jāatrod iespēja, kā var taisīt naudu citādāk, nekā mēs visi esam mācīti.

Lielākoties mums visiem ir iegalvotos, ka naudu iespējams nopelnīt tikai ar darbu, kas aprobeţojas ar tavu profesionālo darbību un tiešo pienākumu pildīšanu, un tas arī ir tas ar ko lielākā daļa no mums nodarbojas. Taču vēlos norādīt uz šīs idejas lielāko trūkumu: gadījumā ja tu vēlies vairāk naudas (esmu pārliecināts, ka ikviens no mums to vēlas), tev ir nepieciešams strādāt vairāk un pavadīt darbā vairāk stundu. Neskatoties uz iespēju strādāt vairāk un ilgāk, tomēr pastāv iespējamais limits, cik tad ilgi mēs varam atļauties strādāt, jo diennaktī ikvienam no mums it tikai 24 stundas. Turklāt nav īpaši aizraujoši, ka tev ir kaudzēm naudas, un nav brīvā laika, lai šo naudu tērētu un baudītu dzīvi, jo viss laiks tiek pavadīts strādājot.

Lai gan zinātne šodien ir gana attīstījusies, tomēr likums vēl neparedz iespēju cilvēkiem sevi klonēt, tāpēc, lai kā arī mēs to gribētu, mums nav iespējas mākslīgi palielināt iespējamo darba stundu skaitu, liekot pie darba savu otro es, tādēļ ir svarīgi pie darba likt kādu citu – un ar to es domāju tavu naudu.

Tava nauda ir tavs pats uzticamākais strādnieks, jo tā strādās laikā, kad tu pats pildīsi sava darba devēja tiešos rīkojumus, vai pat tad, kad tu pļausi sava pagalma zālāju, gulēsi šūpuļtīklā, lasīsi avīzi vai būsi izgājis izklaidēties ar saviem draugiem. Nauda, kas strādā tavā labā, var palīdzēt tev maksimizēt tavus potenciālos ienākumus neskatoties uz to vai tu saľemsi paaugstinājumu, nolemsi strādāt virsstundas vai meklēsi labāk atalgotu darbu. Kā viena no izplatītākajām tavas naudas darbavietām ir – investīcijas.

Pastāv daudz un dažādi veidi, kā ir iespējams pievērsties investīcijām. Tas sevī ietver naudas ieguldīšanu akcijās, obligācijās, fondos, nekustamajā īpašumā vai pat savas uzľēmējdarbības uzsākšanu. Par visiem šiem un daudziem citiem investīciju veidiem sīkāk iespējams lasīt manā grāmatā “Kaimiņu Janka investē”. Lai gan investīcijas ir gana vienkāršs koncepts, tā ir pati svarīgākā ideja, kuru tev būtu jāsaprot, lai jau pēc iespējas drīzāk tu varētu nostāties uz ceļa, kurš ved uz vietu, kas saucas finansiālā neatkarība.

Labākā investīcija, kādu tu šobrīd varētu veikt, ir investēšana savās zināšanās. Jo vairāk tu iemācīsies, jo vairāk tu nopelnīsi.Vorens Bafets

Scroll To Top