Mazā naudas grāmatiņa (Grāmatas apskats)

Mazā naudas grāmatiņa (Grāmatas apskats)

Naudas pārvaldīšana sagādā grūtības vairāk kā 80 procentiem pasaules iedzīvotāju. Lai cik tas būtu dīvaini, daži nespēj savilkt kopā galus jau kopš tā brīža, kad saņem pirmo kabatas naudu. Un kā ir ar tevi? Vai tevī ir kādi aizspriedumi, kuri neļauj sasniegt finansiālu labklājību? Naudai būtu jāsagādā prieks nevis ciešanas, taču, lai arī kādā stāvoklī tu neatrastos ar savām finansēm, Pols Hanna ir parūpējies par lielisku lasāmvielu, kas finanšu pārvaldīšanu padarīs krietni vien interesantāku.

Kabatas lieluma grāmatiņā ir apkopoti vairāk kā 100 dažādi lieliski un kodolīgi padomi attiecībā uz naudas pārvaldīšanu, kas šo nodarbi palīdzēs pacelt pavisam citā līmenī. Šie padomi ne tikai norāda uz kādiem noteiktiem rīcības modeļiem, bet gan sniedz arī tik ļoti nepieciešamo motivējošo devu, kas neļaus tev apstāties pusceļā.

Šajā grāmatā es gribu jums parādīt, kā ikdienas paradumi un pārliecība virza tuvāk panākumiem vai tieši otrādi – grūž nabadzībā. Un kā arī to, ka nereti piederīgo uzskati var jūs kavēt piepildīt sapņus.

Jāsaka, ka lasot šo grāmatu mani pārņēma sajūta, ka es lasu paša sarakstītu grāmatu, jo viss šķita tik pazīstams un tiešām lielākajai daļai šajā grāmatā apkopotajām atziņām ar smaidošu sejas izteiksmi varēju tikai piekrist. Uzskatu, ka tā ir noderīga lasāmviela ikvienam, taču jo īpaši tiem, kuri domā, ka finanšu pārvaldīšana ir kaut kas garlaicīgs, nepatīkams un varbūt pat neiespējams, savukārt, izlasot to, sanāks pārliecināties par pretējo, un cerams, tā būs sniegusi nepieciešamo devu motivācijas beidzot pievērsties tik ļoti nozīmīgajai mūsdienu sadzīves jomai ar nosaukumu “Personīgās finanses”.

Par autoru

Pols Hanna ir viens no Austrālijas vadošajiem motivējošajiem oratoriem. Sešpadsmit gadu vecumā viņš pameta skolu, uzsāka veiksmīgu karjeru ceļojumu industrijā, bet pameta to, lai nodibinātu savu personīgo konsultāciju uzņēmumu. Šodien viņa klientu vidū ir gandrīz visa Austrālijas biznesa elite, kā arī McDonald’s, Toyota, BMW, Westpac, National Mutual, Aussie Home Loans un Quantas. Pola pirmā grāmata tika publicēta 1997. gadā un tā uzreiz iekļuva Austrālijas bestselleru saraksta pašā augšgalā. Arī nākošās piecas grāmatas ir ieguvušas bestsellera statusu un viņa jaunākā grāmata tika izdota 2006. gadā ar nosaukumu “The Success Motivator”.

Autors: Pols Hanna
Nosaukums: Mazā naudas grāmatiņa
Izdevniecība: Skarabejs
Izdošanas gads: 2008
Tulkojums latviešu valodā: Inga Dalbiņa
Lappušu skaits: 160
ISBN: 978-9984-780-35-1

 uzzini-cenu

Scroll To Top