Miljonārs vienā minūtē (Grāmatas apskats)

Miljonārs vienā minūtē (Grāmatas apskats)

Vai tas maz ir iespējams? Kļūt par miljonāru vienā minūtē? Vēl absurdāk liekas par to uzrakstīt grāmatu. Tomēr, lai arī cik populistiski tas neizklausītos, zināma patiesība tur ir, ja uz šo lietu skatās divējādi. Jo šī grāmata ir divējāda visos tās aspektos, proti, tā ir rakstīta divos atšķirīgos veidos – atšķirīgu tipu mācīšanās stilos, lai ikviens no šīs grāmatas spētu gūt maksimālu labumu.

Tā ir stukturēta labās un kreisās smadzeņu puslodes uztverei, attiecīgi sadalot arī lappuses, kreisās – praktiskiem padomiem un loģiskam stratēģijas izklāstam, savukārt, labās – kalpo kā izdomāts stāsts jeb romāns par sievieti, kurai 90 dienās jānopelna miljons dolāru, citādi tā zaudēs savus bērnus. Pārsteidzošā kārtā, abas puses iet sinhroni, tāpēc, droši var lasīt arī abas puses vienlaikus, tādējādi pastiprinot apgūto.

Taču ko tieši šī grāmata mums māca? Galvenokārt to, ka viens nav cīnītājs. Nemitīgi ir jāveido kontaki un jāpielieto sviru princips, jo tikai tādā veidā var gūt tiešām ievērojamus panākumus, bet par visu svarīgākais – iegūstiet sev mentoru, labāk – vairākus!

Jūs esat tikai tik stiprs, cik stipri ir Jūsu mentori.

Ir tūkstošreiz grūtāk nonākt mērķī, ja to dari viens, un daudz vieglāk, ja saņem vismaz padomus no kāda, kurš tur jau reiz pabijis. Turklāt, iemesls, kādēļ vēl neesi guvis panākumus nav tādēļ, ka tu par maz zinātu, bet tādēļ, ka nespēj likt lietā to, ko zini. Tieši tāpēc mentori ir tik svarīgi, jo viņi palīdz visu salikt “pa plauktiņiem” un saskatīt ceļu, kad šķietami esi apmaldījies.

Dzīvē ir tikai divas durvis: uz vienām ir rakstīts “Drošība”, uz otrām – “Brīvība”. Izvēlēdamies durvis ar uzrakstu “Drošība”, cilvēks zaudē kā vienu, tā otru.Marks Viktors Hansens

Par autoriem

Marks Viktors Hansens ir līdzautors vienai no visvairāk pārdotajām grāmatu sērijām “Kā cāļa zupa dvēselei”, kas izdota vairāk nekā 80 miljonos ekseplāru. Divdesmit piecus gadus M.V.Hansens ir bijis profesionāls lektors, izglītojis klausītājus visā pasaulē. Viņš ir vēl piecu citu grāmatu un sešu populāru radio programmu autors un ir saņēmis daudzus goda nosaukumus un balvas, to skaitā Horācija Eldžera godalgu.

Roberts Allens droši vien ir palīdzējis radīt savā valstī vairāk miljonāru nekā jebkurš cits. Viņš ir dažu ļoti veiksmīgu finanšu grāmatu autors. Pārdoti vairāk nekā 1 250 000 viņa grāmatas “Neieguldot neko” (“Nothing Down”) eksemplāri, arī citas viņa grāmatas – “Pārticības radīšana” (“Creating Wealth”), “Daudzveidīgu ienākumu plūsmas” (“Multiple Streams of Income”) un “Daudzveidīgu interneta ienākumu plūsmas” (“Multiple Streams of Internet Income”) – bijušas “New York Times” visvairāk pārdoto grāmatu skaitā.

Autores: Marks Viktors Hansens, Roberts Allens
Nosaukums: Miljonārs vienā minūtē
Izdevniecība: Apgāds “Atēna”
Izdošanas gads: 2004
Lappušu skaits: 415
ISBN: 978-9984-34-083-8

uzzini-cenu

 

Scroll To Top