Naudas krāšana krājkasē (Izaicinājums)

Naudas krāšana krājkasē (Izaicinājums)

Noteikti katram no mums kādreiz ir bijusi krājkase. Droši vien, kādam no jums tā ir arī šodien, taču cik no jums tajā liek arī naudu? Pats krājkases burvību atklāju 2009. gada nogalē un kopš tā laika sāku to pielietot sistemātiski, jo pārliecinājos, ka tajā tik tiešām ir iespējams sakrāt arī samērā paprāvu naudas summu. Tāpēc man tev ir jautājums – ko tu dari ar sīknaudu, kas tev sakrājas dienas beigās? Es viņu agrāk centos iztērēt līdz pēdējam, taču, kopš sāku kontrolēt savus tēriņus, man dienas beigās veidojas naudas atlikums, kuru es vieglu sirdi varu likt iekšā krājkasē. Pirmajā naudas krāšanas gadā man izdevās iekrāt, manuprāt, visai iespaidīgu summu – 33.87 Ls. Priekš pirmās reizes teikšu, ka nav nemaz tik slikts rezultāts.

Nolēmu, ka šādi rīkošos katru gadu, turklāt, kas ir ne mazāk interesanti, ir taču iespēja iegādāties krājkases, ar atbilstoša dzīvnieka formu, jo kā mēs zinām no astroloģijas viedokļa, katrs gads tiek simbolizēts ar citu dzīvnieku, tāpēc es tagad pērku arī krājkases par godu šiem dzīvniekiem, kuras gada beigās naudas skaitīšanas “rituāla” laikā sadauzu, jo kaut kā iekšēji man šķiet, ka tas no enerģijas likuma viedokļa varētu būt labs veids, kā atbrīvot naudas enerģiju. Turklāt, līdz nākošai konkrētās formas krājkases pielietošanas reizei būtu jāpaiet 12 gadiem, tāpēc nedomāju, ka ir vērts to tik ilgi saglabāt.

Kas vēl attiecas uz krājkasēm un to veidiem – pastāv iespēja iegādāties tādu, kurai ir vāciņš un tādu, kurai vāciņa nav. Sev es pērku ar vāciņu, jo ik pa laikam es šo naudiņu pārskaitu un samainu sīknaudu pret lielākiem nomināliem tādiem kā: 50 sant., 1 Ls un 2 Ls. Tas vēlāk atvieglo skaitīšanu un pēc tam nebūs jālauza galva, kur visu šo sīknaudu likt vai kuram veikalam viņu “iesmērēt”. Taču es neieteiktu pirkt ar vāciņu tādā gadījumā, ja tev nagi niez šo naudu iztērēt. Tad labāk krāj tāpat, bez iespējas tai piekļūt, aptaustīt un pārskaitīt, kā sacīt – lai tev Jaungada rītā ir jauks pārsteigums!

Interesants fakts, ka nauda mēdz apsūbēt arī bez piedalīšanās apgrozībā. Par to esmu pārliecinājies, jo mēs ģimenē nolēmām atsevišķā krājkasē krāt naudu, kas bija spīdīga. Domājām – jauna un tīra naudiņa izskatīsies ļoti patīkami, kad beigās atvērsim krājkasi, taču rezultātā mūsu skatam pavērās pavisam citāda aina. Līdz ar to, no savas pieredzes tagad varu teikt, neceri ieraudzīt spīdīgu monētu kaudzi, kas varētu apžilbināt tavas acis, jo tās pašas no sevis būs jau mainījušas krāsu. Taču neļauj šim faktam mazināt tavu naudas krāšanas vēlmi, jo naudu krāt ir patīkami jebkurā gadījumā un vēl patīkamāk to skaitīt Jaungada rītā.

Mani krājkases ieņēmumi piecu gadu šķērsgriezumā

Mani krājkases ieņēmumi piecu gadu šķērsgriezumā

Ja tu spēj saskaitīt savu naudu, tad tev vēl nav miljarda.Džīns Pols Getijs

Scroll To Top