Pēkšņi miljonārs (Grāmatas apskats)

Pēkšņi miljonārs (Grāmatas apskats)

Daudzi cilvēki vēlas gūt panākumus un kādu dienu kļūt finansiāli neatkarīgi, taču uz pasaules ir tik maz cilvēku, kuri patiesi dara kaut ko, lai to panāktu. Ļoti daudzi vēlas iegūt bagātību, taču tikai retais apzinās, ka, lai to sasniegtu, nepieciešams sevī attīstīt daudzas, ļoti būtiskas rakstura iezīmes un iegūt attiecīgas zināšanas. Tas, vai cilvēki dosies šo zināšanu meklējumos ir viņu pašu ziņā, Taču tālu nav jāmeklē, ja nolemsi izlasīt „Pēkšņi miljonārs”. Šī grāmata piedāvā lielisku stāstu, kuru lasot varēs iegūt nojautu par tām īpašībām, kas topošajiem miljonāriem sevī ir jāattīsta.

Neviens nav teicis, ka ceļš uz bagātību ir viegls un īss, taču tas par tādu var kļūt, ja vien esi gatavs iemācīties to, ko vēl nezini, nostiprināt jau esošās zināšanas, kā arī mērķtiecīgi to visu pielietot dzīvē. Jo kāda gan zināšanām ir nozīme, ja tās netiek liktas lietā. Šīs īpašības ir tik būtiskas, ka bez tām neiztikt nekādi, vai arī pretējā gadījumā, bagātību nekad nesasniegsi, vai arī ja sasniegsi, tad nespēsi to noturēt. Izglītoties mums nākas visiem un nepārtraukti. Tie, kas pārtraukuši izglītoties dodas pretī iznīcībai, tāpēc jau laikus nodrošinies ar pacietību un degsmi apgūt jaunas noderīgas lietas, tās tev atmaksāsies simtkārtīgi.

Katra grāmatas nodaļa ir kā atsevišķa mācība ceļā uz „bagāta cilvēka domāšanu”. Nosaukums „Pēkšņi miljonārs” nav nekāda nejaušība un to var uztvert kā burtisku, jo būtiskākais ir pašam sevi uzskatīt par miljonāru, un tad attiecīgo apstākļu materializēšanos dzīvē ilgi vairs nebūs jāgaida. Šīs domāšanas apgūšana ir visnotaļ darbietilpīga un laikietilpīga, tāpēc neatmet tam visam ar roku, ja gadījumā nekas īpašs nemainās tuvāko mēnešu laikā. Jo galu galā nevar mainīt visu savā dzīvē uzreiz, taču jaunas domāšanas iemantošana būs milzīgs solis pretim būtiskām pārmaiņām tavā dzīvē.

Šajā grāmatā kārtējo reizi atgādina par tādām lietām kā vizualizāciju, mērķtiecību un ticību saviem spēkiem. Šī grāmata man nedaudz sasaucas ar 2006. gadā uzņemto filmu The Secret. Tajā tiek runāts par līdzīgām lietām, taču nevaru nepieminēt, ka šī grāmata radās pirms filmas un tās pasniegšanas stils ir pavisam citāds.

Par autoru

Marks Fišers dzimis 1944. gada 29. oktobrī. Savā dzīvē, pirms universitātes beigšanas, viņš ir strādājis vairākus zemu apmaksātus darbus: strādāja kā ierindas darbinieks paklāju rūpnīcā, par viesmīli, par pavāra palīgu, par pienesēju golfa laukumā, izolēja jumtus, strādāja pasākumu laukumā kā dziedātājs un ģitārists. Pēc studiju beigšanas Kembridžā 1966. gadā viņš kļuva par filmu producentu un kino scenāristu. 1975. gadā kļuva par izglītības iestādes direktoru, bet pēdējos 25 gadus viņš ir darbojies kā politiķis parlamentā un vienu brīdi ir bijis arī mākslas ministrs.

Autors: Marks Fišers
Nosaukums: Pēkšņi miljonārs
Izdevniecība: Kontinents
Izdošanas gads: 2001
Tulkojums latviešu valodā: Ieva Kalnciema
Lappušu skaits: 141
ISBN: 9984-27-005-X

Scroll To Top