Šveices banku noslēpumi (Grāmatas apskats)

Šveices banku noslēpumi (Grāmatas apskats)

Izdzirdot vārdu Šveice, pirmais, kas ienāk prātā noteikti ir naži, pulksteņi un nenoliedzami bankas. Izrādās, Šveicei ir viena no spēcīgākajām banku sistēmām vēsturē. Taču kāpēc tas būtu tik svarīgi? Pēc autora domām, aizstāvēt dabiskās tiesības un personisko suverenitāti un darīt visu, lai nodrošinātu savu finansiālo brīvību un nākotni šodien vairs nav tik daudz vēlme, cik galēja nepieciešamība.

Taču neviļus rodas jautājums, vai Šveices banku pakalpojumi, kas vienmēr ir asociējušies ar turīgo ļaužu privilēģiju, ir pieejami arī plašākai publikai? Jāatzīst, ka tā tas ir vēl joprojām, ka

bankas dod priekšroku lielai naudai un ļoti bagātiem klientiem, apgalvojot, ka tas ir nepieciešams, lai banka spētu piedāvāt saviem klientiem labāko investīciju diversitāti, un tā arī varētu būt patiesība, jo atsevišķu kontu minimālais depozīta apjoms ir 50’000 līdz 1’000’000 dolāru.

Tas, protams, vēl nenozīmē, ka mēs neko nevaram darīt, lai nodrošinātu savu finansiālo aizsardzību. Bet ko gan, lai mēs iesākam, ja daudzas lietas, šķiet, noris ārpus mūsu spējām notikumus jelkādi ietekmēt? Tad jāteic, ka ir kāda lieta, ko mēs varam darīt gan.

Izšķiroša loma jūsu personiskajā finansiālajā izdzīvošanā un panākumos ir jūsu privātajai monetārajai politikai. Mums ir jārada sava personiskā monetārā politika, kas stājas pretī citu personu nepareizajiem lēmumiem.

Tas nozīmē, ka mums ir pašiem jārūpējas par savu finansiālo stabilitāti, negaidot, ka to mūsu vietā darītu kāds cits, piemēram, valsts. Nerūpējoties vispirms par sevi un savējiem, jums būs mazas iespējas palīdzēt citiem, tāpēc autors iesaka veidot spēcīgu sākotnējo investīciju balstu.

Daudzsološu valūtu grozs savienojumā ar zelta un sudraba īpašumtiesībām varētu veidot jūsu investīciju portfeļa mugurkaulu.

Bet kāds tam visam ir sakars ar Šveices bankām? Tad jāsaka, ka Šveice savu slavenību banku darījumos ir izpelnījusies galvenokārt pateicoties Banku slepenības likumam, kas būtībā ļauj likumīgi izvairīties no nodokļu maksāšanas. Es domāju, nevienu nepārsteigs fakts, ka nodokļos mēs ikviens valstij maksājam no 30 līdz teju 50 procentiem no mūsu ienākumiem, tad Šveices banka ir tā starpniece, kas šo apburto loku lauž. Nodrošinot cilvēkiem pilnīgu konfidencialitāti, līdz ar to valstij nav nekādu pierādījumu par tavu aktīvu eksistenci, nerunājot jau par to radītajiem ienākumiem.

Kādēļ tas būtu tik svarīgi? Šobrīd tas ir svarīgāk kā jelkad agrāk, jo lielākā daļa valstu atrodas uz to norieta robežas, un kā Tomass Džefersons reiz kodolīgi izteicās:

Valdība, kas ir pietiekami stipra, lai jums sniegtu visu vēlamo, ir arī pietiekami stipra, lai jums atņemtu visu piederošo.

Tāpēc parūpējies par savu aktīvu neaizskaramību, izmantojot Šveices banku vai kādu citu nodokļu patvērumu valstu piedāvājumu.

Nevaru nepieminēt kādu visai neparastu faktu saistībā ar šo grāmatu. Vai esi kādreiz redzējis grāmatu, kur tās pielikumi ir mērāmi burtiski ceturtās daļas apmērā no visas grāmatas? Tad zini, ka tāda nu ir Hoita Bārbera grāmata Šveices banku noslēpumi! Šajos pielikumos ir informācija līdz pat vissīkākajai informācijas vienībai saistībā ar visu, kas tev būtu jāzina par un ap darījumiem ar nodokļu patvēruma valstīm.

Par autoru

Hoits Bārbers ir guvis pieredzi starptautiskajā biznesā jau kopš septiņdesmitajiem gadiem un pēdējos 20 gados viņš ir kļuvis par atpazīstamu autoritāti nodokļu patvērumu valstu, ārzonu banku darbības, investīciju un aktīvu aizsardzības jautājumos. Bārbers ir 10 grāmatu autors gan dokumentālajā, gan beletristikas žanrā, un viņa jaunākā grāmata, pie kuras viņš šobrīd strādā ir Freedom Without Borders (“Brīvība bez robežām”) kuru ir plānots izdot 2011. gada jūlijā.

Bārbers ir Vankūveras kompānijas Barber Financial Advisors prezidents, kas ir viņa Belizas starptautiskās holdinga kompānijas filiāle Kolumbijā, Kanādā. Kompānija specializējas ārzonu finansiālo pakalpojumu sniegšanā investoriem un Ziemeļamerikas imigrantiem, kā arī daudziem citu valstu pārstāvjiem, kuri vēlas atbrīvoties no pārmērīgas birokrātijas. Savā brīvajā laikā viņš ar lielāko prieku nodarbojas ar lidošanu, laivošanu, zvejošanu, ceļošanu, grāmatu lasīšanu un, protams, laika pavadīšanu ar savām trim brīnišķīgajām meitām.

Autors: Hoits Bārbers
Nosaukums: Šveices banku noslēpumi
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2010
Tulkojums latviešu valodā: Rūta Dina Vilīte
Redaktors: Guntis Kalns
Lappušu skaits: 288
ISBN: 978-9934-0-1347-8

 uzzini-cenu

Scroll To Top