Zodiaka zīmju attieksme pret naudu

Zodiaka zīmju attieksme pret naudu

 • Auns
 • Vērsis
 • Dvīņi
 • Vēzis
 • Lauva
 • Jaunava
 • Svari
 • Skorpions
 • Strēlnieks
 • Mežāzis
 • Ūdensvīrs
 • Zivis
Vai auns meklē slavu un laimi? Pirmo vairāk nekā pēdējo. Lai gan auni varētu spēlēt pa lielam un tādējādi iegūt savu (daudzi no viņiem ir uzņēmēji), taču tas ir vairāk nekā iespējams, ka viņu laime, ko tie sasniedz, ir ne tik daudz dzīšanās pēc bagātības cik nepārvarama vēlme pēc panākumiem. Auni ir drošsirdīgi un nereti arī nekaunīgi. Viņu zodiakālā nostāja ir – ej un paņem! Viņiem patīk vadīt un viņiem patīk uzvarēt. Tas viņiem nereti varētu sagādāt problēmas sfērās, kur iesaistīta nauda, taču viņiem vienmēr izdodas no šīs situācijas veiksmīgi izķepuroties. Auns alkst pēc darbības un piedzīvojumiem – viņu neinteresē cik tas izmaksā.
Lēnīgais un stabilais bullis ir viens no lieliskākajiem apgādātājiem. Tie, kas dzimuši zem šīs zīmes lieliski prot apieties ar naudu, visdrīzāk tādēļ, ka viņi to ļoti augstu vērtē. Viņi ļoti mīl labu dzīvi un tas viņiem arī attiecīgi izmaksā. Bullis neiebilst strādāt smagi, lai iegūtu dzīvē kārotos labumus, jo uzskata, ka komforts ir tā vērts. Taču tas nebūt nenozīmē, ka Vērši nespēj gūt enerģijas pieplūdumu no saules stariem, sulīga greipfrūta vai kādas labas grāmatas. Tikai lieta ir tā, ka jaunas un spīdīgas automašīnas ir tik skaistas un tās arī traucas kā sapnis, kas arī ir tas, ko praktiskais Bullis vēlas. Kā jau Zemes zīmei, vērsim ļoti patīk būt kāda zemesgabala saimniekam, tāpēc ļoti pievilcīga viņiem ir investēšana nekustamajā īpašumā. Tas ir arī lielisks veids kā rūpēties par sev mīļiem cilvēkiem. Bullis ir meistarīgs lēmumu pieņēmējs, kur jautājums saistīts ar naudu, kas nozīmē to, ka rēķini tiek apmaksāti laikā un konti vienmēr ir kārtībā. Senais aforisms, ka viņš nav nedz aizņēmējs, nedz aizdevējs padara spēcīgo un uzņēmīgo Bulli par kārtīgu Vērsi ar lielo „V”.
Pļāpīgie Dvīņi varētu tikt uzskatīti par lieliskiem darījumu vedējiem, lai gan vientiesīgiem. Ļaudīm pieblīvēts kokteiļu baļļuks ar potenciālu uz jauniem kontaktiem un nebeidzamām iespējām, jautrību alkstošiem Dvīņiem, ir paradīze zemes virsū. Viņiem piemīt šarms un spēja iekļūt tikpat kā ikviena satiktā cilvēka piezīmju vai adrešu grāmatiņā – visos gadījumos godīgā ceļā. Mainīgie un neprognozējamie Dvīņi bauda iespēju tērēt džinkstošo un reti kad uztraucas par to, no kurienes nāks viņu nākošais algas čeks. Viņu nepārspējamā harizma noteikti novedīs pie kāda risinājuma! Tomēr Dvīņus nevar traucēt ar tādiem sīkumiem kā bilances līdzsvarošanu, jo ir taču tik daudz citu interesantu lietu, ko darīt. Tas ir naudas taisīšanas ceļojums, kas Dvīņiem ir svarīgāks, un galvenais, lai tai ceļojumā būtu lērums brīvības un elastības!
Kā jūs domājat, kādēļ viņi ir apveltīti ar cieto aizsargapvalku? Tas ir tāpēc, ka drošība šiem ļaudīm ir ļoti svarīga, un tas noteikti nozīmē arī finansiālo drošību. Vēžiem patīk, kad viņiem ir nauda, un jūtas sevišķi labi, ja tās bankā ir pārpārēm. Apveltītiem ar intuīciju un ticību sev, pelnīt naudu tiem, kas dzimuši zem šīs zīmes, ir diezgan viegli. Vēzis ir lielisks stratēģis un viņam visnotaļ labi padodas noslēgt veiksmīgus darījumus it īpaši ar satveršanu spīlēs – dabiska stratēģija tiem, kas dzimuši ar asām spīlēm. Neskatoties uz to, Vēzis neatteiksies atkāpties un patverties savā čaulā, ja būs jāpagaida labāki laiki, lai vestu darījumus. Vēžiem tīk budžeta veidošana un viņi vienmēr lūkos, lai ledusskapis būtu pilns, rēķini samaksāti un lai bankas rēķini būtu veselīgi. Viņi neņems uz parāda, ja viņi var samaksāt uzreiz un visbiežāk viņi var.
Zodiaku zvaigzne ir ieradusies! Lauvām patīk atrasties uzmanības centrā, it īpaši ja auditorija viņu neprātīgi apbrīno. Tāpat viņi mīl skaistumu un bagātību un visbiežāk viņi tiek lutināti ar abiem. Pūlī Lauvas var ļoti labi pamanīt, pat bez prožektoru gaismām. Viņu klātbūtne telpā ir vislabāk manām, jo tā apveltīta ar savdabīgu magnētismu, kas nereti pat sasaistās ar zelta mirdzumu. Lauvām patīk uzņemties risku, taču parasti tikai tādos gadījumos, ja visas izredzes ir viņam par labu. Tas nav pārsteigums, ka Lasvegasai patīk aicināt Lauvas, kurām tīk izsmalcinātība un krāšņums, komplektā ar kādu spīdīgu jaunu monētu. Lauvas azartiskums var būt laba lieta, līdz brīdim, kamēr viņa ego nestājas ceļā un nenoved pie sliktiem darījumu lēmumiem. Lauvas panākumu noslēpums varētu slēpties tā dāsnajā dabā. Šie ļaudis būtu gatavi atdot pēdējo santīmu, jo uzskata, kas apgrozās, tas atgriežas. Viņi vienmēr spēs atrast ceļus, kā papildināt savas finanses. Lauva zina, ka krūze ir pa pusei pilna, un visbiežāk viņu krūze smeļas pāri!
Pieticīgo Jaunavu nav iespējams sastapt notriecot iegūto naudu. Šie ļaudis, kas dzimuši zem šīs zīmes ir apveltīti ar veselo saprātu un pašpaļāvību, kas ļauj viņiem pārvaldīt savu (un citu) naudu ļoti labi. Kā jau Jaunavām tas ir raksturīgi, tās parasti iesākumā novērtē situāciju pirms kaut ko sāk darīt, tas padara Jaunavas par labiem biznesa partneriem. Šīm godīgajām un uzticamām personām piemīt arī hronisks uztraukums par notiekošo, tāpēc viņa vienmēr uzņemsies atbildību. Jaunava ir arī budžeta burvis, kā arī kāds, kurš zina, kā dzīvot ar minimumu joprojām no tā gūstot prieku. Regulāra samaksa ir kā mūzika Jaunavas ausīm un ja tā tiek izmaksāta ik nedēļas, vēl jo labāk. Samaksa kā ārštata darbiniekam par gabaldarbu ne visai saskan ar Jaunavas konstitūciju, viņi uzskata, ka labāk zīle rokā nekā mednis kokā. Taču Jaunavas prieks neslēpjas naudas tērēšanā. Tās vairāk vērtē tādu aktīvu attīstīšanu kā zināšanas un draudzība.
Tam nevajadzētu pārsteigt, ka Svariem patīk lietas turēt līdzsvarā – konkrētāk viņu čeku grāmatiņu un viņu dzīvi. Svari uzdzīvo skaistumā un harmonijā un bieži tiecas pēc izcilības. Šī tiekšanās var novest pie cīņas ar neizlēmību. Lai gan Svariem patīk izdabāt citiem, viņi necieš izdarīt nepareizas izvēles. Svari dod priekšroku sasniegt vidusceļu, neskatoties uz to, ko tas viņiem maksās. Svari drīzāk izvairīsies pieņemt finansiālus lēmumus, jo tas viņiem šķiet mazliet garlaicīgi. Lai gan, tie, kas dzimuši zem šīs zīmes ir pievilcīgi un harizmātiski, tā rezultātā daudziem šķiet, ka viss Svariem nāk viegli. Tas varētu liecināt par sliktu darba ētiku, bet atkal, viņi drīzāk centīsies izveidot skaistu pasauli tiem, kas ir ap viņu!
Kad spīles ir nolaistas, Skorpiona iekšējais spēks un tērauda nervi krīzes laikā ļauj viņam saglabāt mieru. Skorpioni parasti iemanto cieņu … vai arī tās ir bailes? Lai nu kā, nekādā gadījumā biznesa darījumos neaizšķērso Skorpiona priekšā ceļu, jo tas tev var būt liktenīgs gājiens – kā nekā tā ir zīme, kas valda pār seksu, nāvi un naudu (patiešām svētu trīsvienību!). Vienā vārdā varētu teikt, ka Skorpioni ir lieliski, kad runa iet par naudu. Daudzi no viņiem ir cilvēki, kas pašu spēkiem tikuši uz augšu, taču pārsteidzošs daudzums Skorpionu bagātību manto. Nav grūti pamanīt, ka Skorpioni neprātīgi alkst pēc naudas un viņiem ir pilnīgi vienalga kā to iegūt. Nauda viņiem sniedz drošību, brīvību un visvairāk – kontroli. Skorpioni ir vairāk nekā gatavi ziedoties, lai iegūtu lielo balvu un kad viņi to sasniedz, viņi neminstinoties atbalstīs iemīļotākās labdarības un aplies kā no dušas savus draugus ar negaidītu dāsnumu.
Strēlniekam patīk tērēt naudu un parasti viņiem ir lērums naudas, ar ko viņi var šādi izrīkoties, jo galu galā, Strēlnieks tiek uzskatīts par veiksmīgāko zodiaka zīmi. Taču atkal, var arī teikt, ka viņš šo veiksmi rada pats, un to vislabāk dara optimistiski Strēlnieki. Par laimi visiem, šis veiklais šāvējs ir dāsns, jo vēlas izplatīt bagātību visapkārt sev. Strēlnieki visai labi pārvalda naudu, lai gan labprātāk viņi strādātu pie nākamā lielā darījuma. Tā kā skrupulozā naudas vadība nereti Strēlnieku noved līdz asarām, viņiem silti ieteiktu pieņemt darbā grāmatvedi. Strēlniekam patīk plānot uz priekšu arvien meklējot un sapņojot par lielo dzīves piedzīvojumu. Nonākot finansiālā ziņā zemākajā punktā, vienīgais, ko Strēlnieki pirks, ir prieks un brīvība. Nauda Strēlniekam sniegs iespēju darīt daudz nozīmīgu vai arī darīt daudz bezjēdzīgu lietu, taču katrā ziņā tā ir viņu pašu izvēle!
Ak, cik Mežāzis ir piesardzīgs ar naudu saistītās lietās. Disciplinēti un mērķtiecīgi Mežāži ļoti mīl rutīnu un patiesībā izbauda smago darbu, kas saistīts ar finansiālu panākumu sasniegšanu. Tas ir Mežāža lauciņš, lēnām un vienmērīgi virzīties augšup kalnā, ik pa brīdim apstājoties, lai atkal ievilktu kādu svaiga gaisa malku, pirms doties tālāk – vēl augstāk. Mežāži ir visspītīgākie cilvēki, kad jautājums ir par naudas pelnīšanu un noturēšanu – tie ir patiesi naudas spečuki starp visiem zodiakiem. Šiem ļaudīm nauda sniedz spēka un sasnieguma sajūtu. Ja viņiem ir nauda tas nozīmē, ka viņi varēs palikt spēlē, tas ir taisni tas, ko šīs smagi strādājošās dvēseles vēlas. Mežāzim ir nepieciešama arī kāda oliņa, kas atlikta nebaltām dienām, tas, galvenokārt, pateicoties drūmajai sajūtai, kas virmo gaisā. Mežāži nav lēti, bet nav arī īpaši izšķērdīgi: Tu vari būt drošs, ka Mežāzis zinās, kad fileja ir izpārdošanā un tikai tad tā būs vakara maltīte!
Vai Ūdensvīrs ir gudrs? Ūdensvīri netiek uzskatīti par ģēnijiem, taču neskatoties uz to, tomēr viņu rīcības pamatā ir zibenīgais prāts. Šie ļaudis varētu sarūpēt sev bagātību, ja vien viņi pieliktu pie tā vairāk savu prātu. Iespējams, ka nemierīgā Ūdensvīra uzmanība vairāk tiks vērsta uz jaunām idejām vai pasaules glābšanai. Nauda katrā ziņā nav viņa saraksta augšgalā. Jebkura nauda, kas nonāk šo ļaužu rokās ir nekas vairāk kā nejauša sagadīšanās, jo viņiem ir daudz svarīgākas lietas, pie kurām strādāt. Nauda Ūdensvīram nav nekas vairāk kā tikai līdzeklis mērķu sasniegšanai. Naudas jautājumos Ūdensvīrs var piedzīvot kā lielus kāpumus, tā lielus kritumus. Ūdensvīram patīk būt pašnodarbinātai personai, lai gan nevienmērīga naudas plūsma var izpostīt viņa budžetu, ja viņš vispār par tādu būs parūpējies. Grāmatvedis varētu būt Ūdensvīra labākais draugs.
Zivīm ir tieksme peldēt vienā virzienā un nekad nevar zināt, kura zivs tiks izskalota krastā. Zivis var būt ārkārtīgi dāsnas, kas reizēm var novest līdz absurdam. Un otrādi, tās var atļauties arī iracionālas bailes par naudu, kas noved viņas līdz ārkārtīgam praktiskumam. Lai gan Zivis var likties neizteiksmīgas, viņas, patiesībā, diezgan labi apietas ar naudu. Tas ne tuvu nav svarīgi viņām pašām, vismaz ne tik svarīgi, kā viņu sapņi. Taču daudzi sapņi, lai tie kļūtu par realitāti, diemžēl prasa naudu, tādēļ Zivis bieži ir spiestas sasniegt finansiālus panākumus cēlāka mērķa labad. Var droši apgalvot, ka Zivīm patīk, kad tām ir nauda, jo tā palīdz finansēt to vēlmes. Tās Zivis, kurām nauda nemēdz nākt nejauši var īpaši nesatraukties, jo Zivis ir apveltītas ar garīgām dāvanām, kas pašas par sevi var viegli novest pie laimes.

Scroll To Top