Noslēpums ‘The Secret’ (Grāmatas apskats)

Noslēpums ‘The Secret’ (Grāmatas apskats)

Neskatoties uz to, ka šī grāmata oriģinālvalodā iznākusi jau pirms trim gadiem, šodien aizvien vairāk cilvēku sāk apzināties savus iekšējos spēkus, kuri mums ir no dabas doti. Šī grāmata bija kā sava veida sensācija, jo, lai arī šīs gudrības bija jau aprakstītas daudzās grāmatās pirms tam, šī grāmata atšķīrās ar to, ka tā uzrunāja ne tikai miljoniem lasītājus, bet arī cilvēkus, kuriem lasīšana nebija viens no brīvā laika pavadīšanas veidiem.

To autore panāca pateicoties filmai „The Secret”, kas iznāca 2006. gadā vienlaicīgi ar grāmatu. Šādā veidā viņai izdevās uzrunāt neiedomājamas cilvēku masas, kuri beidzot uzzināja par pievilkšanās likumu, kuru visi mēs esam lietojuši un lietojam, taču tā patieso spēku apzināmies tikai retais.

Lai arī šī doma pasniegta visiem ērtā un pieņemamā filmas formātā, es noteikti ieteiktu izlasīt arī grāmatu. Šis ir tas gadījums, kad abi šie formāti (drukātais un video) viens otru neizslēdz, bet gan gluži otrādi – papildina. Galvenā grāmatas ideja ir par to, ka mēs paši radām visu, kas ar mums notiek. Vai tas ir labais, vai sliktais, to visu mēs paši esam pasūtījuši kā ēdienu no ēdienkartes restorānā, kuru mēs pēc tam arī saņemam.

Jūs esat raidīšanas tornis, daudz spēcīgāks par visiem uz Zemes celtajiem televīzijas torņiem. Jūs esat spēcīgākais raidīšanas tornis Visumā. Raidīdams veidojat savu dzīvi un līdz ar to arī pasauli.

Sākt dzīvot tā, kā tu vēlies būtu gluži līdzīgi kā noskaņoties tieši uz tādu kanālu, kurā rāda tieši to filmu, kuru vēlies redzēt. Skaties savu dzīvi tādu, kādu tu velies to redzēt. Vai zināji, ka lielākā daļa cilvēku zina ko viņi nevēlas, taču tikai retais zina tik tiešām to, ko viņš vēlas. Tas ir paradoksāli, jo dzīvē visam vajadzēja būt tieši otrādi.

Gadsimtiem ilgi cilvēcē plosās epidēmija, kas ir ļaunāka par mēri. Proti, „negribu” epidēmija. Cilvēki to uztur spēkā, domādami, runādami, rīkodamies un koncentrēdamies galvenokārt uz to, ko negrib.

Viss, kas atliek, beidzot noskaidro to, ko vēlies savā dzīvē sasniegt, piesaistīt un vispār, kādu savu dzīvi vēlies dzīvot un no visas sirds tam tici, ka to vari sasniegt. Lielākā kļūda, ko cilvēki pieļauj ir tas, ka viņi dzenās pakaļ laimei. Viņi domā, ka sasniedzot noteiktu ienākuma līmeni, iegādājoties kādu kārotu lietu vai iegūstot darbā paaugstinājumu tas ir tas, kas vajadzīgs viņu laimei. Draugi mīļie – šādi domājot jūs smagi kļūdāties!

Īsākais ceļš līdz savam sapnim: BŪT un JUSTIES laimīgam jau tagad. Tas ir īsākais ceļš, kā iegūt naudu un visu, ko vēlies savā dzīvē. Viss, ko gribat, prasa iekšēju darbu. Ārpasaule ir tikai seku pasaule, tikai domu rezultāts.

Grāmatas paveiktais

Gadu pēc tās nākšanas klajā 2007. gada martā tā nokļuva The New York Times Bestselleru saraksta pirmajā vietā. Viens no lielākajiem izdevējiem Simon & Schuster izdeva šo grāmatu otrreiz divos miljonos kopiju, kas ir viņu vēsturē lielākais pasūtījums atkārtotai izdošanai. Tā nonāca arī pasaulē slavenās interneta grāmatnīcas Amazon pārdotāko grāmatu topu augšgalā. Uz doto brīdi arī Latvijā šī grāmata ieņem godalgotu ceturto vietu Zvaigzne ABC pārdotāko grāmatu topā. Protams, nevar nepieminēt miljoniem cilvēku visā pasaulē, kuru dzīves šī grāmata spējusi izmainīt.

Par autoru

Ronda Bērna ir dzimusi 1951. gada 12. martā Austrālijā. Viņas karjera saistās ar televīziju, kur viņa strādāja kā scenāriju autore un producente. Savas karjeras laikā viņa strādājusi pie tādiem Austrālijas seriāliem kā World’s Greatest Commercials un Marry Me. Kopš 2007. gada viņa plašajā pasaulē kļuva pazīstama ar darbu The Secret, kur grāmatas formātā tas līdz šim pārdots aptuveni 4 miljonu kopiju un DVD formātā 2 miljonu kopiju. Times žurnālā viņa tika pasludināta par vienu no 100 cilvēkiem, kas mainīs pasauli uz labu.

P.S. Šī grāmata var kalpot ikvienam cilvēkam kā spēcīga iekšējās pasaules transformācija, kuras rezultātus drīz vien varēs saskatīt īstenojamies arī apkārtējā vidē. Galvenais ir uzdrošināties sapņot un ticēt tam labākajam.

Autors: Ronda Bērna
Nosaukums: Noslēpums
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2009
Tulkojums latviešu valodā: Vanda Tomaševiča
Redaktors: Mirdza Kalva
Lappušu skaits: 198
ISBN: 978-9984-0-0253-3

 uzzini-cenu

Scroll To Top