Panākumu principi (Grāmatas apskats)

Panākumu principi (Grāmatas apskats)

Paņemot rokās šo grāmatu, daudzi no jums noteiks: Atkal kārtējā pašpalīdzības grāmata! Un taisnība vien būs, un lai gan no citām līdzīga rakstura grāmatām tā ne ar ko būtisku neatšķiras, šķiet, grāmatas par panākumiem šodien var “ražot” gluži kā stāstus par mīlestību, jo abi tie ir Visuma spēki, un pēc būtības neizsmeļami.

Ja jūs neticētu, ka ir iespējams kaut kas labāks – vairāk naudas, lielāka māja, darbs, kas sniedz lielāku gandarījumu, lielāka jautrība, mīlošāks laulātais draugs – jūs nemaz nevarētu žēloties!

Un zinādami, ka viss no iepriekšminētā tomēr ir iespējams, tas ir tikai dabiski vēlēties noskaidrot, kā tas viss iegūstams.

Grāmatā aprakstītie principi iepazīstina lasītāju ar panākumu gūšanas pašiem pamatiem, kuru apzināšana pašam autoram prasīja vairāk kā 30 gadus. Tagad šī gudrība ir pieejama ikvienam kompaktā formā, kas apkopota 64 ikdienā piekopjamos paradumos, kurus attīstīt prasīs ne mazums pūļu un laika. Jo kā apgalvo pats grāmatas autors,

viena no dzīves realitātēm ir tā, ka nozīmīga pilnveidošanās ir ilgstoša; tā nenotiek vienas dienas laikā

Tāpēc ar šo grāmatu viņš mums iedod tikai ceļu karti, bet vadīt automašīnu pretim panākumiem nāksies mums katram pašam.

Protams, neviens otru cilvēku nekad nav varējis piespiest gūt panākumus, šī motivācija kaut ko darīt jārod pašiem sevī. Tikai šī patiesā motivācija sniegs nepieciešamos spēkus stāties pretī šķēršļiem, kas ik pa laikam nostāsies ceļā uz virsotnēm. Tieši šī iemesla dēļ katram būtu jānoskaidro viņaprāt galvenais iemesls, kādēļ viņš vēlas ko sasniegt, jo

tikai tie, kuri uzdrošinās ciest lielu neveiksmi, jebkad spēj gūt lielus panākumus

Kad runa ir par sevis sagatavošanu panākumiem, cilvēkiem vislielākās bažas sagādā smagais darbs pašiem ar sevi, taču grāmatas autors aicina ikvienu sākt ar kādu sīkumu, jo sadalot lielu uzdevumu mazākās vienībās, tas vairs nešķiet tik biedējošs.

Par lielisku sākumu pārmaiņām var kalpot savas dzīves telpas sakārtošana, jo autors ir pārliecināts, ka visas traucējošās un nereti pat kaitinošās lietas mums apkārt atņem mums tik nepieciešamo enerģiju, kuru mēs būtu varējuši izmantot panākumu gūšanai. Nekārtības paciešanai jūsu dzīvē nav burtiski nekāda attaisnojuma, tāpēc sāciet ar savas vides sakārtošanu!

Citus atkal no panākumu gūšanas attur bailes no nezināmā, jo pārmaiņas vienmēr saistās ar nedrošību un nenoteiktību. Taču grāmatas autors iedrošina:

Allaž paturot prātā, ka kādreiz jau esat piedzīvojis pārmaiņas – un pārsvarā tās ir izrādījušās tikai uz labu – jūs varat sākt pieņemt jebkuras jaunas pārmaiņas ar pienācīgu satraukumu un gaidām.

Turklāt beidzot ir jāpieņem fakts, ka mēs kā cilvēciskas būtnes esam attīstījušies līdz tādai stadijai, kurā gandrīz visas mūsu bailes ir pašu radītas. Mēs biedējam sevi, izfantazējot negatīvu iznākumu jebkurai darbībai, kuru varētu veikt vai piedzīvot.. Panākumiem bagāti cilvēki netērē laiku, izsakot pieņēmumus vai daudz prātojot, viņi visi ir pārliecināti, ka šķietami piemērotākais laiks izšķirošā soļa speršanai nekad nepienāks, jo tas laiks ir tagad!

Visbeidzot, “ja domājat, ka esat pārāk sīks, lai kaut ko ietekmētu, pamēģiniet aizmigt, ja istabā ir ods.” 🙂

Par autoriem

Džeks Kenfīlds ir panākumiem bagāts rakstnieks, profesionāls orators, semināru vadītājs, korporatīvais treneris un uzņēmējs. Pēc Hārvarda Universitātes beigšanas Džeks sāka strādāt kādā Čikāgas iekšpilsētas vidusskolā par skolotāju. Drīz vien viņu pārņēma dedzīga vēlme iemācīties, kā iedvesmot savus skolēnus. Meklējumi viņu aizveda pie V. Klementa Stouna, Čikāgas panākumu guru, kurš paša spēkiem bija kļuvis par miljonāru.

Drīz vien Džeks pārgāja strādāt uz V. Klementa un Džesijas V. Stounas fondu, kurā viņam tik uzticēts ieviest panākumu principus skolās un Zēnu klubos visā Čikāgas lielākajā apgabalā – un vēlāk arī visos Vidējos Rietumos. Vēlāk viņš uzsāka studijas Masačūsetsas Universitātē, kur ieguva maģistra grādu psiholoģiskās izglītības jomā. Pabeidzis mācības, Džeks sāka vadīt seminārus skolotājiem, konsultantiem, psihoterapeitiem un vēlāk arī uzņēmumu vadītājiem, menedžeriem, tirgotājiem un uzņēmējiem, mācot viņiem pašcieņas, visaugstākās pakāpes snieguma, sniegumu motivācijas un panākumu gūšanas principus.

Džeks ir līdzautors teju 200 grāmatu sērijai “Cāļa zupa dvēselei”, kas ir pārdotas vairāk kā 112 miljonos kopiju un ir tulkotas 40 valodās. Līdz šim Džeks ir uzstājies ar runām un vadījis seminārus visos piecdesmit ASV štatos, kā arī Kanādā, Meksikā, Eiropā, Āzijā, Āfrikā un Austrālijā. Viņš ir piedalījies vairāk nekā 600 radiopārraidēs un 200 televīzijas šovos. Tā kā Džeku ik gadu aicina uzstāties biežāk nekā viņš to fiziski spēj izdarīt, viņš ir izveidojis divas video apmācības programmas STAR un GOALS.

Dženita Svincere ir mārketinga ģēnijs un biznesa izaugsmes eksperte, kuru izvēlas daži no pasaules labākajiem panākumu guru. Līdz šim Dženita ir konsultējusi vairāk nekā 50 000 kompāniju un uzņēmēju visā pasaulē par to, kā izmantot nemateriālos un informācijas aktīvus, lai gūtu negaidītus ienākumus. Viņa ir autore Instant Income mazo uzņēmumu mārketinga resursu sērijai, kuras nolūks ir palīdzēt uzņēmējiem ne vien radīt tūlītēju naudas plūsmu viņu biznesā, bet arī izveidot jaunus, ienesīgus peļņas centrus.

Dženita ir starptautiski pazīstama profesionāla lektore, kā arī žurnāla Leading Experts dibinātāja un redaktore. Viņa raksta arī slejas Training Magazine Asia, kā arī vairākām ziņu aģentūrām un preses apvienībām. Dženita regulāri uzstājas tūkstošiem uzņēmēju, neatkarīgo pārdošanas profesionāļu, korporāciju darbinieku un rūpniecības asociācijas biedru priekšā, stāstot par panākumu principiem un ienākumu gūšanu.

Autori: Džeks Kenfīlds un Dženita Svincere
Nosaukums: Panākumu principi
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2012
Tulkojums latviešu valodā: Apgāds Zvaigzne ABC
Redaktors: Daina Grūbe
Lappušu skaits: 536
ISBN: 978-9934-0-2233-3

 uzzini-cenu

Scroll To Top