Radošā vizualizācija (Grāmatas apskats)

Radošā vizualizācija (Grāmatas apskats)

Tas, ka viss ir enerģija pierādās atkal un atkal no jauna. Gan es, gan tu, gan jebkas cits šajā pasaulē ir daļa no Visuma, un ja reiz mēs esam daļa no visvarenā Visuma, tad mums arī piemīt tā radošais spēks. Radošā vizualizācija nebūt nenozīmē, ka jātic metafisziskām vai spiritiskām idejām, lai gan jābūt gataviem dažas no tām pieņemt par iespējamām. Jo tā tas no tiesas arī ir – mēs esam radītāji, gribam mēs to vai nē!

Līdz ar to, ka mūsos mīt šis visvarenais spēks, uz mūsu pleciem vienlaikus gulstas arī liela atbildība – atbildība par to, kādu pasauli mēs radām, galvenokārt, mūsu pašu domu formā, pamatojoties uz mūsu pašu stereotipiem un aizspriedumiem. Nevar noliegt, ka lielākā daļa mūsu ierobežojošo, destruktīvo, pašiznīcinošo un nepatieso priekšstatu rada mūsu realitāti, taču tajā pat laikā ir svarīgi saprast, ka tie neatbilst objektīvajai patiesībai. Lai gan dažreiz, kad paraugāmies sev apkārt, tie šķiet patiesi, taču tas ir vienīgi tāpēc, ka tik daudz cilvēku tiem tic un saskaņā ar tiem rīkojas. Mūsu mērķis nav vienā piegājienā izmainīt visu pasauli, taču mums ir visas iespējas koriģēt to, kā pasauli uzlūkojam mēs paši.

Tāpēc ir svarīgi sākt sevi attīrīt un pilnveidot garīgā līmenī, un tas ir iespējams tikai tādā gadījumā, ja mēs šodien pieņemam sevi tādus, kādi esam, jo vienlaikus, ja mēs mīlam un pieņemam sevi, mēs iemācāmies pieņemt Visuma labestību, un tā ir labestība, kuru mēs noteikti visi vēlamies iegūt.

Tiklīdz esam iemācījušies pieņemt Visuma labestību, mēs dabiski vēlamies arī tajā dalīties, jo saprotam, ka izstarojot enerģiju, mēs atbrīvojam sevī vietu, kurā ieplūst jaunai enerģijai.

Šķiet, mūsdienu sabiedrības lielākā nelaime ir tā, ka savu iekšējo tukšumu jeb garīgo tukšumu, šodien cilvēki cenšas aizpildīt ar materiālām jeb ārējām vērtībām. Viņiem liekas, ka viņos kaut kā “pietrūkst”, viņi saspringst, sāk raizēties un izjūt stresu, nepārtraukti cenzdamies aizpildīt šo tukšumu, manipulējot ar ārējo pasauli, lai panāktu vēlamo, taču bieži vien, sasniedzot iecerēto, cilvēki joprojām jūtas nelaimīgi. Tas tāpēc, ka iekšējais tukšums ir jāpiepilda no iekšpuses. Ir nepieciešams ..sajust savu garīgo būtību, sevī esošo Visuma enerģiju. Caur to mēs varam atjaunot savu garīgo spēku, un mūsu iekšējais tukšums tiek aizpildīts no iekšpuses.

Tāpēc, kā reiz talkā nāk šī grāmata, kura ar dažādiem paņēmieniem un metodēm sniegs palīdzību sevis meklējumos, savu garīgo bagātību apzināšanā ar mērķi radoši tās likt lietā, lai sasniegtu tādu dzīvi, kādu vienmēr esi vēlējies. Un atceries, ja tevi tomēr nomāc apmulsums, izmisums, bezcerība un līdzīgas sajūtas, tad zini, ka

..vistumšākā stunda, patiesībā, ir īsi pirms rītausmas..”.

Grāmatas paveiktais

Grāmata “Radošā vizualizācija” pirmo reizi tika publicēta 1978. gadā un uzreiz ieguva milzīgu popularitāti, kā rezultātā tā tika papildināta un atkārtoti izdota arī 1995. un 2001. gadā. Grāmata izdota trīsdesmit piecās valodās un pārdota vairāk nekā sešos miljonos eksemplāru.

Par autoru

Šakti Gavaina pasaulē ir pazīstama kā vadošais inovators jomā, kas saistīta ar sevis apzināšanos dažādos esības līmeņos. Autore uzauga visai akadēmiskā vidē, taču pēc romantisku attiecību izjukšanas, viņa pastiprināti pievērsās dzīves jēgas meklējumiem, kā rezultātā viņa devās uz Indiju. Tur viņa aizrāvās ar vietējās dzīves filozofijas un kultūras izzināšanu, kas vēlāk kalpoja par pamatu viņas turpmākajai darbībai. Tajā laikā viņa atteicās no visām materiālajām vērtībām, samazinot savu iedzīvi līdz apjomam, kas ietilptu vienā mugursomā.

Kopš brīža, kad viņa sāka pierakstīt savas idejas un pārdomas par garīgumu, cilvēka saikni ar dabu, radošuma nozīmi cilvēka dzīvē, Šakti ir kļuvusi par daudzu populāru grāmatu autori, kuras darbi ir atzīti par starptautiskiem bestselleriem. Šakti ir sirsnīga, rūpīga un iedvesmojoša skolotāja. Viņa vada starptautiskus seminārus un jau vairāk nekā divdesmit gadus ir palīdzējusi tūkstošiem cilvēku mācīties uzticēties un rīkoties, paļaujoties uz savu iekšējo pārliecību un atraisot un attīstot savu radošumu visās dzīves jomās.

Šobrīd viņa kopā ar savu vīru Džimu Bērnsu Šakti dzīvo Millvelijā Kalifornijas štatā, kā arī viņai pieder īpašums Kauai salā Havajās.

Autors: Šakti Gavaina
Nosaukums: Radošā vizualizācija
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2011
Tulkojums latviešu valodā: Jānis Markots
Redaktors: Inese Liepiņa
Lappušu skaits: 168
ISBN: 978-9934-0-1855-8

 uzzini-cenu

Scroll To Top