Tavu panākumu grāmata (Grāmatas apskats)

Tavu panākumu grāmata (Grāmatas apskats)

Mēs ikviens savas mājas mēdzam dēvēt par miera ostu mūsdienu trauksmainajā pasaulē, taču kā būtu, ja tā sevī glabātu kādu lielisku dzīves, panākumu un līderības gudrību grāmatu, kas kalpotu par sava veida aizdedzes dzirksteli tavam panākumu dzinējam? Kā būtu, ja tā spētu tevi ik vakaru pozitīvi uzlādēt, lai nākošajā dienā tu atkal varētu traukties pretim jauniem sasniegumiem?

Šī ir viena ļoti īpaša grāmata vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, šodien uz pasaules nav neviena cita, kurš zinātu panākumu formulu labāk par Braienu Treisiju. Otrkārt, grāmatā apkopotas panākumu eksperta viņaprāt tikai vērtīgākās atziņas, kas tev aiztaupīs vairākus gadus, kas citkārt tev būtu jāvelta panākumu studēšanai. Un visbeidzot, šādu grāmatas formātu savā lasīšanas pieredzes laikā skatu pirmo reizi. Gaumīgi noformēta šī grāmata ikvienam var kalpot par panākumu Bībeli, kuru vajadzētu studēt dienu no dienas, smeļoties arvien jaunas atziņas un tās ieviešot dzīvē, mēs sasniegtu neizmērojamas panākumu augstienes.

Zināmu līdzību saskatu ar Pola Hannas (panākumu eksperts Austrālijā) grāmatu “Mazā panākumu grāmatiņa”, kas satura pasniegšanas stilā ir ļoti līdzīgi šai. Ja godīgi, tad nupat man ienāca prātā doma, ka abas šīs grāmatas viena otru lieliski papildina, kur Hannas grāmata būtu lielisks ceļabiedrs ikdienas gaitās, turpretim Treisija grāmata būtu laba lasāmviela mājās. Līdzīgi kā arī runājot par Hannas grāmatu, grāmatu “Tavu panākumu grāmata” es neieteiktu lasīt vienā piegājienā no vāka līdz vākam, citādi zūd tās efekts, jo ir nepieciešams laiks pārdomām. Tāpēc optimālais variants būtu lasīt trīs līdz piecas atziņas dienā, kas dotu iespēju izlasīto apdomāt un veiksmīgāk ieviest savā personīgajā dzīvē. Taču tas ir katra paša ziņā.

Jāsaka gan, ka grāmatā apkopotās zināšanas ir bijušas pieejamas jau gadsimtiem ilgi, taču īstenot tās dzīvē ir spējīgi tikai un vienīgi mērķtiecīgi un neatlaidīgi cilvēki. Jo kā to atzīst arī pats panākumu eksperts Braiens Treisijs:

Visu panākumu pamatā ir spēja izvirzīt mērķi un izstrādāt tā īstenošanas plānu,

bet kas ir ne mazāk svarīgi – rast motivāciju plānu arī īstenot dzīvē – ko, nenoliedzami, varēs iegūt ikviens šīs grāmatas lasītājs. Grāmata, šķiet, ir iepriekš jau publicētās un ātri vien izpirktās grāmatas Zelta gudrības grāmata atkārtots izdevums, kas tikai norāda uz to, ka Latvijā ir gana daudz panākumus alkstošu cilvēku, kuri drīz vien sevi pieteiks kā daudzsološi uzņēmēji, darbinieki, ģimenes un sabiedrības locekļi.

Grāmatas paveiktais

Braiens Treisijs savā populārajā grāmatā izmanto 2500 gadus senas idejas par panākumiem un sasniegumiem, koncentrējot tās vienkāršā sistēmā, kura noderēs dzīves veidošanai. Vairāk nekā miljons vīriešu un sieviešu 16 valodās un 31 valstī izmanto Braiena Treisija spēcīgās idejas, metodes un tehniku, lai paaugstinātu ienākumus, uzlabotu savstarpējās attiecības, atraisītu potenciālās dotības un veidotu laimīgāku, veselīgāku dzīvi.

Par autoru

Braiens Treisijs ir dzimis 1944. gadā Kanādā un šobrīd ir cilvēkresursu kompānijas Brian Tracy International valdes priekšsēdētājs. Viņa dzīves sākums nebija no daudzsološākajiem, jo neilgi pirms skolas beigšanas viņš no tās izstājās. Šajā brīdī viņš uzsāka pasaules apceļošanu, kas ilga astoņus gadus un deva Braienam iespēju pabūt vairāk nekā 80 valstīs. Šo laiku viņš izmantoja panākumu formulas apgūšanai, lai pēc tam to apkopotu un izstrādātu speciālu semināru ciklu, kas 1981. gadā arī tapa ar nosaukumu The Phoenix Seminar. Trīs gadus vēlāk tas tika papildināts un apkopots arī audio grāmatā ar nosaukumu Panākumu psiholoģija (The Psychology of Achievement).

Viņa izstrādātās semināru programmas guva lielu atzinību un daudzas viņa grāmatas ir kļuvušas par panākumu, motivēšanas un līderības klasiku. Tās visas pārsvarā balstās uz visu laiku panākumu guru Ērla Naitingeila, Džima Rona un Denisa Vaitlija atziņām. Nesen Braiens nodibināja savu virtuālo universitāti, kurā viņš māca savu panākumu formulu uzņēmējiem, biznesa īpašniekiem un pārdevējiem. Pats viņš pievērsās pārdošanai 23 gadu vecumā un drīz vien guva lielus panākumus, 25 gadu vecumā kļūstot par uzņēmuma viceprezidentu ar 95 darbiniekiem viņa pakļautībā.

Žurnāls Forbes 2009. gadā ziņoja, ka Braiens Treisijs ar savām grāmatām un semināriem kopumā ir nopelnījis 25-30 miljonus dolāru. Šobrīd viņš ir precējies ar Barbaru un viņiem ir četri bērni. Braienam ir trīs brāļi, kuriem viņš ir veltījis vienu savu grāmatu ar nosaukumu Million Dollar Habits. 2010. gada aprīlī Braiens Treisijs savā blogā oficiāli paziņoja, ka viņam ir konstatēts rīkles vēzis, taču tas drīz vien izzuda.

P.S. Manuprāt, šī grāmata varētu būt lieliska dāvana biznesa partnerim, labākajam draugam vai dzīvesbiedram. Jo kas gan var iepriecināt cilvēku vēl vairāk, kā apkārtējo ticība viņa spējām gūt panākumus!

Autors: Braiens Treisijs
Nosaukums: Tavu panākumu grāmata
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2012
Tulkojums latviešu valodā: Vanda Tomaševiča
Redaktors: Elviss Ozols
Lappušu skaits: 512
ISBN: 978-9934-0-2754-3

 uzzini-cenu

Scroll To Top