Uzvarētāju likumi. 30 dienu programma panākumu gūšanai (Grāmatas apskats)

Uzvarētāju likumi. 30 dienu programma panākumu gūšanai (Grāmatas apskats)

Līdz šim esmu lasījis visas Bodo Šēfera grāmatas, kuras izdotas latviešu valodā, un tās ne reizi neatstāja mani vienaldzīgu, taču šī grāmata ir vēl īpašāka nekā citas, jo šoreiz Bodo Šēfers uz mirkli atkāpjas no sava jājamzirdziņa ar nosaukumu “Personīgās finanses” un pievēršas uzvarētāju panākumu skaidrošanai, piedāvājot lasītājiem 30 dienu programmu “Uzvarētāju likumi”. Vai tu izšķirsies būt par uzvarētāju?

Ne jau velti es uzdevu tieši šādu jautājumu, jo kā Bodo Šēfers saka, viss vienmēr sākas ar izšķiršanos, kas prasa konkrēta lēmuma pieņemšanu.

Pieņemot lēmumus, uzvarētāji orientējas uz to, ko viņi tiešām grib. Viņi ātri izlemj un ilgi turas pie saviem lēmumiem. Turpretī vairums cilvēku ilgi vilcinās, līdz pieņem lēmumus, turklāt ātri vien no tiem atsakās.

Lai gūtu panākumus ir nepieciešama noteiktība, ko nodrošina lēmumu pieņemšana kā arī konkrētu mērķu nospraušana.

Mūsu pasaule nekad nekļūs lielāka par mūsu mērķiem. Nejautājiet, kas ir “reāls”. Padomājiet, kādai būtu jābūt jūsu realitātei.

Ar to autors vēlas iedrošināt ikvienu nebaidīties sapņot, jo tiecoties pēc lieliem mērķiem, mēs veidojam arī mūsu apkārtējo pasauli. Taču jāteic, ka ar mērķu nospraušanu vien nepietiek, ir nepieciešama konsekventa rīcība, kas veikta 72 stundu laikā pēc konkrēta mērķa izvirzīšanas. Ja to neizdarīsiet, iespēja, ka jums izdosies realizēt iecerēto, samazināsies līdz 1 pret 99.

Turklāt kā vienu no izplatītākajiem iemesliem tam, kāpēc cilvēki pēc mērķa noteikšanas tā arī neko neuzsāk, varu minēt bailes, taču autors atgādina, ka

Baidās visi,- arī tie, kas paveic ko lielu, tikai uzvarētāji savas bailes uztver kā nomierinošu zīmi par to, ka viņi atrodas uz pareizā ceļa.

Rūpējies par to, lai bailes nestāvētu tev ceļā uz panākumiem, bet gan izmanto tās savā labā, lai virzītos paša nospraustajam mērķim arvien tuvāk.

Šajā grāmatā Bodo Šēfers sniedz 30 lieliskus padomus/likumus, kurus ievērojot, cilvēki būtiski palielinās savu panākumu apmērus. Taču, kas īsti ir panākumi? Lūk, autora skaidrojums: Mums jācenšas dabūt to, ko vēlamies. Tas ir panākums. Taču mums jābūt pateicīgiem par to, kas mums ir. Tā ir laime. Tāpēc jautāšu vēlreiz: Vai esi gatavs izšķirties kļūt par uzvarētāju?.

P.S. Šos pašus uzvarētāju likumus Šēfera kungs izmanto savos semināros, ar kuriem viņš uzstājas dažādās pasaules vietās, tai skaitā arī Rīgā un Maskavā.

Par autoru

Bodo Šēfers ir dzimis 1960. gada 10. Septembrī Ķelnē un ir starptautiski pazīstams kā motivējošais spīkers un dažādu, ar finansēm saistītu, grāmatu autors. Viņš uzauga taupīgā ģimenē, taču viņš nevēlējās līdzināties savam tēvam, kurš uzskaitīja katru marku. Bodo gribēja dzīvot citādāk. 16 gadu vecumā viņš devās uz Ameriku, kur viņš sāka apmeklēt vidusskolu un vēlāk iestājās San Francisko Universitātē tiesību zinātņu programmā. Nepabeidzis studijas, viņš pārcēlās uz Meksiku un nodibināja nelielu tirdzniecības uzņēmumu, kas drīz vien bankrotēja. 26 gadu vecumā viņš stāvēja finansiālā kraha drupās. Vēlāk, ar kāda mentora palīdzību, viņš beidzot atrada savu personīgo stratēģiju, kas četru gadu laikā ne tikai atbrīvoja viņu no parādiem, bet arī padarīja bagātu. Taču joprojām nav atrodami fakti, kas pierādītu iepriekšminētā Bodo Šēfera dzīves perioda patiesumu.

Bodo Šēfers divreiz ir bijis precējies. Šo laulību rezultātā viņam ir trīs bērni. Šobrīd Šēfers dzīvo Delbrukā netālu no Ķelnes un ir finansiāli veiksmīgs konsultants. Starp citu, viņš ir vadījis seminārus par finansiālo neatkarību arī Rīgā.

Autors: Bodo Šēfers
Nosaukums: Uzvarētāju likumi
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2011
Tulkojums latviešu valodā: Juris Miesnieks
Redaktors: Inese Miesniece
Lappušu skaits: 288
ISBN: 978-9934-0-1794-0

 uzzini-cenu

Scroll To Top