Vārda spēks (Grāmatas apskats)

Vārda spēks (Grāmatas apskats)

Vai esi pieredzējis brīžus, kad kāda cilvēka sacītais tevi atstāj vienkārši bez vārdiem? Tas nozīmē tikai divas lietas, vai nu tavs oponents ir bijis pienācīgi sagatavojies, vai arī tieši otrādi, tu biji tas, kas šajā divkaujā iesaistījās bez pienācīga bruņojuma. Šī grāmata sniegs nepieciešamo tehniku arsenālu, lai ikvienas konfrontācijas nobeigums pārtaptu tavā triumfā.

Sākot lasīt šo grāmatu tā šķita pavisam citādāka, nekā iepriekš lasītās. Tā bija tik piesātināta ar piemēriem, ka kādā brīdī es to sāku uztvert kā darba grāmatu, kas no tiesas tā arī ir, jo izrādās uz vāka skaidri un gaiši tā arī bija norādīts. Jāsaka, ka šī ir viena no retajām tehniku apgūšanas grāmatām, kura mani tik tiešām uzrunāja ar to patiesi strādāt, jo šo speciālo sarunas mākslas tehniku skaidrojums bija tik nepārprotams, ka ar doto uzdevumu izpildi nevarētu aizšaut greizi.

Nenoliedzami mūsu dzīves ir iekārtotas tā, ka no jebkādas formas konfrontācijām mums tomēr neizbēgt, tāpēc šī grāmata sniedz pāri par 200 dažādu vingrinājumu visdažādākajās dzīves situācijās, sākot no sadzīviskām sarunām, līdz pat konfrontācijām biznesa darījumu sarunās. Lai gan daļa varētu uzskatīt, ka viņiem konstruktīvas sarunas nav pa spēkam, autors lasītāju iedrošina pieņemt domu, ka prasme atbildēt trāpīgi un atjautīgi nav balsenes prioritāte, bet gan smadzeņu spēja.

Grāmatā Brēdemeiers izvairās no standartizētām un klišejiskām atbildēm un frāzēm, izvēloties vairāk trāpīgus un atjautīgus izteikumus, piedāvādams iespēju arī pašam lasītājam pēc dotā parauga veidot savam runas stilam atbilstošākas atbildes uz citu cilvēku replikām, nepamatotiem aizrādījumiem, vai emocionāliem uzbrukumiem vai pat apvainojumiem. Taču ņem vērā, lai sarunā gūtu uzvaru, tavai atbildei ir jābūt tiešai un nepārprotamai, jo grāmatas autors brīdina, līdzīgi kā ar pirmo iespaidu – jums nebūs dota otra iespēja, lai perfekti atbildētu!

Par autoru

Dr. Karstens Brēdemeiers jau kopš 1990. gada strādā par Top menedžmenta kouču un treneri vāciski runājošajā Eiropas daļā. Līdz 1996. gadam viņš bija kādas lielas uzņēmumu konsultēšanas kompānijas dalībnieks līdz nodibināja pats savu konsultāciju biroju. Žurnāls Manager Magazin ir nodēvējis viņu par Retorikas terapeitu.

Šodien Dr. Dialektiķis, kā viņu sauc semināra dalībnieki, sniedz konsultācijas un seminārus tādām kompānijām kā Accenture, British Petroleum, Deka, DIAGEO, Deutsche Bank, Intel, Volkswagen u.c. Kā arī pats ir vairāku uzņēmumu dibinātājs un līdzīpašnieks, kā, piemēram, Inforoad/Clever-Tanken GmbH, Provimedia GmbH un ir dalībnieks startrack Filmu un video rullīšu producēšanas uzņēmumā.

Kā atjautīgais TV treneris un Top izpilddirektoru koučs Karstens Brēdemeiers ir sarakstījis 25 publikācijas un grāmatas kā drukātā, tā arī audio versijā, ar kopumā vairāk kā 100 izdevumiem citās valodās.

Autors: Karstens Brēdemeiers
Nosaukums: Vārda spēks
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2010
Tulkojums latviešu valodā: Aija Šteinberga
Redaktors: Inese Miesniece
Lappušu skaits: 158
ISBN: 978-9934-0-1017-0

Scroll To Top